Fitness ženy

4 najlepšie akupresúrne body pre lepší očný pohľad

4 najlepšie akupresúrne body pre lepší očný pohľad

Cítite sa často vaše oči stále napäté? A to sa budete cítiť budete musieť ísť na okuliare alebo podstúpi nejakú liečbu? Všetci vieme, že naše oči sú okná do vonkajšieho sveta. Často sme ich zanedbávať a trpia rozmazané videnie, bolesť očí a nespočetné množstvo ďalších problémov súvisiacich s okom.

Ale potom je tu jednoduchá technika, ktorá môže mať vaše oči opäť zdravý! Jedná sa o akupresúrne technikou hovoríme. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Nenechajte si tento príspevok!

Akupresúra - Krátky:

Akupresúra je starobylá terapia, ktorá bola použitá na liečbu a liečbu rôznych ochorení. Akupresúra bol vyhlasoval, že je prastará veda, ktorá sa točí okolo meridiány, ktorými prúdi energia, keď to príde až na bariéru alebo v prípade energetickej bazénoch v niektorých bodoch. Keď taká prekážka nastane, tieto škvrny cítiť bolestivé a spôsobiť rôzne choroby. Predpokladá sa, že akupresúrne pomáha v odlupovanie od bariéru alebo preskupujú nahromadenú energiu. Samozrejme, že akupresúra bol často používaný na liečbu očné problémy, ako je krátkozrakosť alebo krátkozrakosť, šedý zákal, presbyopia, ďalekozrakosť, farbosleposti, astigmatizmus, sivý zákal, amblyopia a rád.

load...

Najlepšie akupresúrnych bodov pre oči:

Podľa starých Číňanov, oko je pripojený do rôznych častí tela, ako sú pečeň, krku a prsty. Pri použití ihiel je považovaný za užitočnejšie (akupunktúra), použitie prstov na masírovanie alebo Shiatsu (japonsky, tlačiť prstom ') je tiež účinná a môže byť realizovaná ľahšie.

1. Masážne okolo očí:

Existuje niekoľko akupresúrne body okolo očí, ktoré si môžete masáž pre rôzne výhody.

 1. Po prvé, začať s vnútorným okrajom - jedná sa o akupresúrne bod sa nachádza len v tesnej blízkosti nosa.
 2. Prostredným prstom masírujte bod pomocou malými krúživými pohybmi.
 3. Pokračovať v tom to po dobu troch minút. Ďalšie akupresúrne bod sa nachádza na rovnakej horizontálnej línii na vonkajšom okraji oka, v blízkosti na bočnice. Môžete masírovať tento bod rovnakým spôsobom.
 4. Ďalším akupresúrne bod sa nachádza priamo pod stredom oka. Konečný akupresúrne bod je prítomná v obočí, zvisle nad predchádzajúceho bodu.

Masírovanie nich každý deň zníži akúkoľvek bolesť v oku a tiež zlepšiť zrak. Tvoje oči sú veľmi citlivé, takže uistite sa, že neplatí žiadny tlak na oči, zatiaľ čo masírovanie.

load...

2. Masážny okolo nosných dierok:

Vedeli ste, že tam sú akupresúrne body aj okolo vašich nozdier? Áno, a masírovanie je vám môže dať obrovskú úľavu od otravných bolesti hlavy a môže tiež zlepšiť svoje vízie v dlhodobom horizonte.

 1. Dať svoje ukazováky na každej strane nosnej dierky a pomaly začať masírovať. Táto simulácia pomáha pri znižovaní bolesti zápal prínosových dutín, bolesti hlavy, a upchatie nosa. Pomáha tiež jasnú víziu.
 2. Kedykoľvek si to, dať jemný tlak na nosných dierok; netlačte tak silno, že máte dýchať ústami.
 3. Masáž denne opakovať po dobu piatich minút.

3. Masážny The Bridge Of The Nose:

Chrbát nosa obsahuje tiež akupresúrne bod.

 1. Používať obe ruky, masáže na oboch stranách mosta nosa.
 2. Uistite sa, že vaše prsty nie sú ohýbať, zatiaľ čo vy sa masíruje. Urob to po dobu piatich minút na zníženie začervenanie alebo namáhanie očí.
 3. Teraz pristúpime k centru T-zónu čela, medzi obočím. Ide o ďalší akupresúrne bod. Masírovať ju zlepšuje zrak a tiež zmierňuje stres.

4. Masáž končekmi prstov a špičky-tipy:

Ste si vedomí akupresúrnych bodov na očiach v rukách alebo nohách? Starí Číňania verili, že existuje spojitosť medzi našimi očami a prstov a prst-tipy.

 1. Masírovať prsty, aby vaše ruky na špičkách a jemne trieť dohromady.
 2. Masírovať prstami, drží každý z nich medzi palec a ukazovák a masáže individuálne.
 3. Tým sa zvyšuje prekrvenie celého tela a posilňuje zrak.

Akupresúrne terapia po celom svete:

Po celom svete, akupresúra je získavajú na popularite, pretože ľudia hľadajú alternatívnej medicíny a holistického prístupu k zdraviu. Napríklad vo výskumu vykonávaného skupinou vedcov, bolo zistené, že ušný akupresúra je alternatívna a dodatočné ošetrenie na zlepšenie zrakovej ostrosti u pacientov s glaukómom (1). Vláda USA sa skúma využitie akupresúry na pomoc veteránom zotaviť z Posttraumatická stresová porucha (PTSD) (2). Môžete dokonca stal akupresúrne praktík tým, že podstúpi akreditované kurzy a získať licenciu. Napríklad školenie webové stránky austrálska vláda poskytuje diplom akupresúry ihrisko (3).

Jedná sa o najlepší akupresúrne body na očiach. Cvičiť je dnes a rozlúčiť sa očné problémy! Tiež, povedz nám, ako ste sa cítil s touto poštou. K dispozícii je komentár box nižšie!

load...