Fitness ženy

30 Jasné spôsoby, ako získať dokonalé tenké telo

30 Jasné spôsoby, ako získať dokonalé tenké telo

Ak chcete schudnúť, zabudnite na počítanie kalórií a po výstrelok stravy. Proste starať sa o štyri základné veci - jedlo, cvičenie, životný štýl a vaše odhodlanie schudnúť. Váhový úbytok je zaručené, ak budete jesť zdravé jedlo, cvičenie, zmeniť svoje každodenné návyky, a zostať motivovaný a zaväzuje. Tento článok uvádza 30 bodov, ktoré sa chystáte zmeniť spôsob, akým vaše telo vyzerá a cíti sa ako. Pripravení zmeniť svoj život? Poďme začať!

Najlepšie spôsoby, ako získať dokonalý štíhle telo

1. Jedzte často

Číslo jedna rada niektorý Dietológ vám dá. Jesť každé 2 - 3 hodiny, ako schudnúť. Ale uistite sa, jesť potraviny, ktoré vám pomôžu schudnúť a udržať váš metabolizmus aktívne. Jesť zdravé jedlo, často sa budete cítiť plná a udržiavať váš tráviaci systém aktívne. To pomôže vášmu telu využívať kalórií, ako je energetika, a tým vám pomôže schudnúť.

2. Piť vodu

Mnohokrát sme hlad, keď sme naozaj smäd. Udržať sa hydratovaný obmedzí vaše bodavá bolesť z hladu. Takže, vypiť aspoň 3 litre vody denne. Ak máte cvičenia, váš príjem vody by malo byť viac. Voda tiež pomáha odplaviť toxíny z tela. To zlepšuje trávenie, čistí črevá, a pomáha správnu funkciu buniek. Piť vodu 20 - 30 minút pred tým, než vaše jedlo. To vám zabráni prejedanie.

load...

3. Jedzte chudé bielkoviny s každým jedlom

Bielkoviny sú najlepšie, pokiaľ ide o budovanie svalovej hmoty a posilnenie svalov. Tak, aby si tónovaný telo, mali by ste uviesť chudé bielkoviny s každým jedlom. Môžete jesť vajcia, orechy, semená, ryby, kuracie prsia, šampiňóny, šošovica, klíčky, čierne oči hrachu, fazuľa, fazuľa mungo, a Bengal gram.

4. Jedzte ovocie a zeleninu

Väčšina metabolických porúch vznikajú kvôli nedostatku dostatok vitamínov a minerálnych látok v tele. Vitamíny a minerály sú nevyhnutné pre rôzne biologických reakcií v našom tele. Ovocie a zelenina sú výborným zdrojom vitamínov, minerálov, vlákniny a sacharidov. Nezbavujú svoje telo úplne sacharidov, pretože sú základnými stavebnými kameňmi nášho tela. Vláknina sa viaže s molekulami tuku a zabraňuje ich absorpciu. Tuky viazané na vlákniny sú priamo vylučuje s nestráviteľného vlákna. V ideálnom prípade by ste mali mať 3 - 4 porcií ovocia a zeleniny denne.

5. Jedzte zdravé tuky

Nie všetky tuky sú zlé. Zdravé tuky pomáhajú znížiť zápal a udržiavať svoje bunkové membrány zdravé. Možno konzumovať avokádo, ľanové semená, olivový olej, ľanový olej, konopný olej, tekvicové semená, rybí olej, olej z ryžových otrúb, kokosový olej, topené maslo (ghí), arašidové maslo, slnečnicové semená, slnečnicové semená maslo, mandle, macadamia oriešky, vlašské orechy, pekanové orechy, lieskové orechy a píniovými orieškami. To je najlepšie jesť orechy v dopoludňajších hodinách, takže môžete počas dňa spáliť kalórie.

load...

6. Vyhnite sa Junk / spracované potraviny

Znie to nudné, ale kľúčom k chudnutie je, aby sa zabránilo všetky nezdravé potraviny. Junk a spracované potraviny nemajú výživu a majú vysoký obsah soli a nezdravých tukov. Tie zvýšiť zlé hladiny cholesterolu, podporu priberanie na váhe, zvyšuje riziko srdcových ochorení a rakoviny, a urýchľujú starnutie. Takže vyhnúť hranolky, vyprážané kurča, zemiakov oblátky, sýtené nápoje, balené ovocné šťavy, balené chrumky, ochutené obilnín a mrazené rýchleho občerstvenia.

7. Jedzte 5 - 6 jedál

V závislosti na celkovej dobe ste hore, mali by ste jesť 5 - 6 jedál denne. Ak ste hore po dobu 15 hodín, mali by ste jesť 5 jedál za deň (delenie 15 3). Než vyrazíte vždy naraňajkovať. Obedy a večere by mala byť ľahká. Desiatu na čerstvé ovocné šťavy, baby karotka, zeler, jogurt, orechy a ovocie.

8. Variť jedlá

Najlepší spôsob, ako sa vyhnúť jesť von a náročné zbytočných kalórií a trans-tukov je variť jedlo doma. Kúpiť zeleninu, ovocie, chudé bielkoviny a zdravé tuky počas víkendu. Tiež kúpiť Ziplock tašky a vedľajším bez nádoby rôznych tvarov a veľkostí. Môžete si nakrájame zeleninu a ukladať ich do Ziplock tašky cez víkend. Pomocou týchto, ako je požadované počas pracovných dní. Zabaľte si obed do kancelárie v kontajneroch. Niekoľko dobrých možností na obed sú krevety Zoodles kurací sendvič a šalát zábaly.

9. Pozrite sa na časť Veľkosť

Množstvo jedla by ste mali konzumovať, musí byť rovná veľkosti dlane. Jesť veľké množstvo zdravých potravín môže tiež viesť k priberaniu na váhe. Ak chcete schudnúť, jesť zdravo v odporúčaných množstvách a vynaložiť kalórií budete konzumovať. I keď budete jesť zdravo, ak nechcete kontrolovať veľkosť porcie, budete menej pravdepodobné, že schudnúť.

10. Pozrite sa na svoj tanier

Zakaždým, keď budete jesť, pozrite sa na vašom tanieri. Polovica tanieri by mal obsahovať zeleninu, jednu štvrtinu chudé bielkoviny a zvyšok komplexných sacharidov a zdravé tuky. Táto rovnováha by mala byť zachovaná, aby svoje telo správnym množstvom vlákniny, sacharidov, bielkovín a tukov, a tiež vám pomôže schudnúť.

11. Zmena ako jete

Keď máme hlad, často inklinujú k spolykat všetky potraviny. Ale to je v poriadku. Keď sme narýchlo spolykat jedlo, vezmeme vo vzduchu spolu s jedlom, čo spôsobuje nadúvanie. Tiež, keď sme sa rýchlo jesť, máme tendenciu jesť viac. Takže vychutnať si jedlo a jesť pomaly. Nebudete přeplácat sami, a budete udržiavať váš metabolizmus aktívne.

12. Užite si jednu podvádzať deň

Ak máte prísne dodržiavať body uvedené vyššie, môžete si určite tešiť jednu podvádzať deň každý týždeň. Doprajte si všetkých typoch dobrého jedla, ale nepreháňajte to. Ak máte cvičenia pravidelne, môžete konzumovať 500 kalórií viac, než "diétny deň". V opačnom prípade môžete mať 250 kalórií navyše.

Môžete sa tiež pozrieť na naše vysoko odporúčané rýchly metabolizmus Diéta naštartovať váš metabolizmus.

Ďalší na rade, cvičenie plán. Vaše telo by malo vynakladať energiu, ktorú spotrebuje vo forme potravín. Ak nechcete využívať energiu, že sa dostane uložené ako tuk. A potom, čo sa uloží ako tuk, budete musieť viac snažiť, aby ju uvoľniť. Tu je to, čo by ste mali urobiť.

13. Beh hore a dole po schodoch

Schody sú úžasné cvičenie pre ľudí, ktorí chcú znížiť váhu. Bežať hore a dole po schodoch po dobu 30 minút každé ráno. Urob to pred raňajkami. To bude fungovať ako rozcvičenie, ktorý prináša svoje telo do čistej cvičenia hybnosti. Okrem toho, že horí niekoľko kalórií a zlepšuje dýchanie.

14. Prejsť povrazu

Po nastavení nôh v momente, je čas začať so skutočným chudnutie cvičenie. Nájsť lano a spustiť skákanie. Začnite s 20 minút, a zvýšiť rozpätie 40 minút postupne. Švihadlo napáda hnedého tuku v žalúdku, ktorá je považovaná za najťažšie tuk stratiť. Preskakovanie tiež posilňuje svaly na nohách a znižuje pas.

15. Procházka

Potom, čo ste urobil s skákanie, je čas chytiť dych. Najlepší spôsob, ako udržať dynamiku deje a odpočinku zároveň ich pri chôdzi. Trvať na dlhú prechádzku vo vašej záhrade a nakoniec behať medzi tým. Tento základný cvičenie udržuje vaše nohy, ruky, a kompletné telo hybnosti. Zároveň, ale tiež uľahčuje dýchanie.

16. Vzpieranie

Po 15-tich minút chôdze, je čas urobiť nejaké vzpieranie. Vzpieranie je nevyhnutnou súčasťou zoštíhlenie cvičenia plánu. Áno! Dostal si ma v poriadku. Čo musíte urobiť, vzpieranie schudnúť. Keď sa dvíhať závažia, svaly sú unavené. Iba vtedy, keď sú unavení, strácajú prebytočného tuku pri odpočinku. To tiež prináša na svetlo potrebu riadneho odpočinku po tréningu zasadnutí.

17. Kľučky

Je čas na push-up po starostlivej zasadnutí vzpieranie. Push-up sú nevyhnutným krokom k chudnutiu tréningový plán. Sú špeciálne zamerané na zníženie brušný tuk a posilniť vaše svaly rovnako. Začnite s 5 push-up, potom sa presunúť až 10, a ak je to možné, natiahnuť ho až 50. Ale to postupne, ako nebudete schopní urobiť 50 klikov na prvý deň.

18. Cardio

Cardio je ďalší úžasný tréning. To prispieva k redukcii hmotnosti a tiež zameriava na zvýšenie sily svalov a tkanív. To je tiež úžasná terapia pre zlepšenie dýchania. Je nutné dodržiavať správnu techniku ​​ako zlé držanie tela môže spôsobiť svalové zranenie a bolesť. Najlepší spôsob, ako to dosiahnuť, je tým, že kúpi kardio CD a po rovnakej orientačné.

19. Drví

Drví sú úžasné brušnej cvičenia, s ktorými by ste mali zabaliť vaše chudnutie cvičenie každý deň. Žalúdočné drví fungujú prekvapivo k zníženiu brušný tuk. Nižšia abs drví sú výnimočné možnosti chudnutie, ktoré úplne ženích telo.

Existujú štyri rôzne typy drví - reverzné tieseň, krútenie tieseň, thajskej krízy a káblovú tieseň. Začnite svoj tréning k zoštíhleniu s reverznej crunch. Postupne, aby k prechodu na krútiacim krízu, ktorá vyžaduje, aby zrušila jedno rameno pri zachovaní druhý rovnobežne s podlahou. Thajská kríza sa zameriava na žalúdočné kontrakcie a káblová tieseň sa vykonáva pomocou ťažného stroja.

20. Plank

Vpred doska je jedným z najlepších cvičenie vypáliť brušný tuk. To prispieva k posilneniu svoje jadro, krku, hrudníka a ramenné svaly. Začnite tým, že drží pozíciu vpred dosky po dobu 10 sekúnd, a potom postupne zvyšovať ju na 30 - 35 sekúnd. Keď ste dostatočne pohodlná s predným doske, môžete skúsiť postranné dosky.

21. Drep

Tón vaše zadok a stehná tým plných drepy. Uistite sa, že to urobiť správne, pretože nesprávne držanie tela dôjde k poškodeniu kolena.

22. Stretch

Zakončiť cvičením naťahovaním. Tiahnuci sa uvoľniť svaly a zabrániť zraneniu. Natiahnuť krk, paže, ramená, nohy a polovice tela región príspevok cvičenia. Môžete si tiež urobiť jogy ásany a meditácie na relaxáciu vašej mysle.

Len cvičiť a jesť zdravo nefungujú, ak nechcete dodržiavať zdravý životný štýl. Pozrite sa na zoznam nižšie zistiť, ako zlý životný štýl prispieva k vašej telesnej hmotnosti a čo môžete urobiť, aby ho neutralizovať.

23. Vyhnúť sa stresu

Stres je jedným z hlavných dôvodov, prečo ženy pribúdajú na váhe, a to najmä v oblasti brucha. Stres uvoľňuje hormón kortizol, ktorá inhibuje produkciu inzulínu. Hladina glukózy v krvi začnú klesať, a začnete chuť na jedlo. Počas tejto doby budete radšej sladký a gýčovité pohodlie jedlo namiesto zdravé potraviny. Takže de-stres pravidelne, aby sa zabránilo emocionálne jesť, čo povedie k nárastu telesnej hmotnosti. Vyčleniť nejakú "mi čas" vo svojej rutiny a robiť veci, ktoré naozaj robia radosť - ísť na masáž, vykúpať v horúcej vani, poraďte sa so svojím priateľkám, alebo počúvať hudbu.

24. Keep Moving

Ak chcete schudnúť, budete musieť vynaložiť kalórií budete konzumovať. Ak si nenájdete čas na cvičenie, neustále v pohybe, aby využívali kalórií vo forme energie. Pešo alebo na bicykli do az práce. Po schodoch namiesto výťahu. Prestávky medzi prácou a pohybovať.

25. Zúčastnite Aktivity v prírode

Mnohí z nás nemusia mať čas na tréning doma alebo v posilňovni. Takže najlepší spôsob, ako používať kalórií ako energia je zúčastniť sa hry v prírode, ako je bedminton, baseball, kriket a futbal. Môžete sa tiež zúčastniť maratóny alebo sa pripojiť tanečné triedu. Urob to po dobu 5 dní v týždni, ako schudnúť a cítiť energický a aktívny. Plus je, že dostanete sa stýkať a stretnúť sa s ľuďmi, ktorí budú pozitívne ovplyvňovať a inšpirovať vás k dosiahnutiu vašich cieľov chudnutie.

26. Vyhnite sa alkoholu a prestať fajčiť

Alkohol sa členia na cukor v tele. Tento cukor dostane premenený na tuk, pokiaľ nie je okamžitá potreba energie. Z tohto dôvodu, to je najlepšie, že budete konzumovať alkohol v obmedzenom množstve, ako schudnúť. Fajčenie spôsobuje hromadenie toxínov, čo zabraňuje tuku mobilizácie a spôsobuje rakovinu, zápcha a kožné problémy.

27. Urobte si prechádzku po obede a / alebo večera

Potom, čo budete mať obed a / alebo večeru, ísť na prechádzku. Môžete to urobiť so svojimi priateľmi, manžela, kolegami, sám alebo so svojím psom. Chôdza po obede či večeri bude nielen pomôže spáliť kalórie, ale tiež uvoľniť svoju myseľ.

28. Získať Správne Sleep

Získať aspoň 7 hodín spánku denne. Spánok pomáha omladiť svoju myseľ a opravovať bunky v tele. Ak nechcete dostať dobrý nočný spánok, bude váš mozog je vystresovaný a nemôže riadne fungovať. Keď sa to stane, budete náchylnejší k jesť nezdravé a priberanie na váhe.

Avšak zaspávali môže spomaliť váš metabolizmus. To je najlepšie, že idete spať počas 2 - 3 hodiny na večeru. Odstrčiť všetky starosti tým, že číta knihu alebo počúvaní hudby. Vstávať skoro, takže budete mať čas na tréning a pripraviť dobré raňajky.

29. Požiadať o pomoc

Často máme tendenciu nezaoberá naše problémy a vyhnúť sa byť otvorený. To sa netýka len spôsobí, že priberanie na váhe vzhľadom k montážnej stres, ale tiež kladie na vaše zdravie v ohrození. Porozprávajte sa so svojím Beštie alebo niekto považujete blízko. Môžete tiež vyhľadať odbornú pomoc, ak vás niečo trápi príliš veľa a brzdí svoj deň-to-day život.

30. Dajte si pauzu

Dajte si pauzu od svojej rutiny. Jazdí na výlety, naučiť pár nových zručností, sledovať filmy, atď. Rozbiť jednotvárnosť. Zmena miesta a činnosti budú uvoľňovať "dobrý pocit" hormóny, ktoré nás napĺňajú pocitom uspokojenia. To umožní, aby nás zastaví v závislosti na pohodlie potraviny cítiť lepšie.

Postupujte podľa nasledujúcich bodov nábožensky. Budú nielen pomôže schudnúť, ale tiež znížiť riziko kardiovaskulárnych ochorení, metabolický syndróm, diabetes, PCOS, a mnoho ďalších život ohrozujúcich ochorení. Ale nezabudnite, že v závislosti od typu vášho tela a úroveň záväzku, môže nejaký čas trvať, pre zobrazenie výsledkov. Čím viac sa zaviazala ste k dosiahnutiu svojho cieľa úbytok hmotnosti, tým rýchlejšie budete chudnúť. Takže, dámy, kto po zdravý životný štýl dnes, a ponuku zbohom na mimoriadne palce v priebehu niekoľkých dní.

Ak máte akékoľvek otázky, prosím zanechať komentár do nižšie uvedeného poľa. Na zdravie dobré zdravie!

load...