Fitness ženy

3 Zmeny cvičení V-Ups a ich prínosy

3 Zmeny cvičení V-Ups a ich prínosy

V-ups cvičenia je sprostredkovateľský sila pohyb, ktorý pracuje na celé jadro. Cvičenie je tiež nazývaný kudla sit-upov a Pike drví. Jedná sa o cvičenie, založená sila, ktorá využíva svoju telesnú hmotnosť izolovať oblasť jadra. V-ups sa zameriavajú na brušné svaly, tón dole obliques, posilniť vaše chrbtové svaly a napádať celé jadro. Okrem toho sa pracuje na svojej štvorhlavého svalu a hamstringy zároveň. Cvičenie vyžaduje flexibilitu, rovnako ako zvýšenou opatrnosťou. Hoci to je jeden z najúčinnejších cvičení na posilnenie jadra, môže mať za následok nižšie poškodenie chrbtice a bolesti, ak nie vykonané správne.

Ako na to? V Ups:

V V-upov, ste v podstate je potrebné zachovať rovnováhu na svoje glutes, sit-kosti, zatiaľ čo váš trup a končatiny sú od podlahy. Kľúčom k robiť správne klinových-up je, aby sa zapojili vaše abs a chrbtové svaly úplne ako stabilizátory namiesto použitia ako hybnosti.

  • Ľahnite si rovno na chrbte s lopatkami späť, dolnej časti chrbta tlačil do podlahy a abs tesný. Uistite sa, že vaše nohy sú rovné. Udržujte paže predlžuje priamo nad hlavou.
  • Teraz zdvihnite nohy a ruky v rovnakom čase. Udržujte svoje nohy rovno a zdvihnite tak vysoko, ako je to možné. Snažte sa dotknúť prsty prstami.
  • Znížte späť do východiskovej polohy. To je jeden z opakovania. Činiť 10 - 15 opakovaní.

Cvičenie Variácie V-Ups:

Avšak, existuje mnoho variantov tohto V Ups cvičenia. Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o variantoch:

load...

Variant 1:

V tomto variante sa nedotýkate nohy na zem po celú dobu. Zdvihnite nohy a trup aj keď nižšie dole, zastaví svoje nohy na 45 stupňov namiesto nastavovania je na podlahu. Činiť 10 - 12 opakovaní tohto.

Variant 2:

V tomto variante, zdvihnite nohy rovno hore tak vysoko, ako je to možné, snaží sa ich dvíhať, kým sa nestanú kolmo k podlahe. Teraz dosahujú so svojimi rovnými ramenami a snaží sa dotknúť prstami zdvihnutím hornej časti chrbta z podlahy a chrumkavý vaše abs. Znovu a znovu, znížiť späť na zem a potom sa dostať znova. Urob to po dobu 30 sekúnd to1minute. Neznižujú nohy v každom bode cestách.

Variation 3:

Ak chcete, aby posilnili svoje V-up, môžete chytiť pár činiek. Udržujte je svetlo. Držte činka v každej ruke so svojimi rozšírenými ramenami a robiť svoju tradičnú klinové up potom. Môžete tiež kravatu členku závažia na členky alebo zápästia závažia na zápästie k zvýšeniu výzvu.

load...

Tipy:

Tu je niekoľko tipov, mali by ste mať na pamäti, pred vykonaním V-up:

  • Warm-up vaše telo pred vykonaním tohto cvičenia. Vykonávať jednoduché drví zahriať svoje hlavné oblasti a pretiahnuť svoje telo.
  • Nenechajte kmeň krku na akomkoľvek mieste v pohybe. Krk zostane uvoľnená. V skutočnosti, niektorí tréneri naznačujú, že tie problémy krku nemali robiť toto cvičenie ako v tomto cvičení ruke nepodporujú vašu hlavu a krk.
  • Ak máte dolnej časti chrbta problémy, potom nezdvíhajte chrbát z podlahy. Použite svoje brušné svaly ako vaše stabilizátory. To nielen zaberá abs úplne dať lepšie výsledky, ale tiež udržiavať v dolnej časti chrbta od kmeňa.
  • Paže a nohy by sa nemala ohýbať kdekoľvek.
  • Vydýchnite pri zdvihnutí nohy a vdychovať, keď je nižšia nadol.
  • To je v poriadku, ak sa nemôžete zdvihnúť nohy vyššia ako 45 stupňov. Ak tomu tak je najviac, čo môžete urobiť, potom ste pracoval sám seba ako tvrdý ako pružnejšie človek robí. Jediné, čo musíte urobiť, je dať to najlepšie.

Takže, čo ešte čakáte? Patrí tento úžasný posun v tréningu získať roztrhol abs. Tento krok sa zaoberá vaše horné a dolné brušné svaly súčasne. Vaša abs bude páčiť. To nemôže dostať lepšie, že jo?

load...