Fitness ženy

23 stehien cvičení pre silné nohy

23 stehien cvičení pre silné nohy

Stehennej oblasť je u ľudí medzi panvou a kolenami. Anatomicky je súčasťou toho, čo nazývame dolné končatiny, horné končatiny, že naše ruky. Stehno sa skladá z jedinej kosti volal stehennú kosť. Stehenné je veľmi hustá a silná a vytvára guľový kĺb na bokoch a kondylární spoj v kolene. Žijeme v dobe, keď menej je viac a stehenné hrá dôležitú úlohu v tom, ako sa obliekame, čím mám na mysli, ak budeme mať tónovaný a štíhle stehná, by sme podľa toho obliekať im chváliť a ak nie, budeme v našich silách, pokrytie je.

Avšak, raz za čas módne trendy sa menia a nie je to otázka vyťahovať alebo už skrývať; namiesto toho sme nútení sa dostať do úzke džínsy a Slim Fit nohavice. Tu je niekoľko tipov, ako plánovať svoje tréningy okolo ôsmich konkrétnych fitness rutiny, ktoré by vám pomôžu dosiahnuť tónovaný alebo svalnatá stehná, ideálny pre predvádzanie. To všetko závisí na správnom cvičenie pre nohy a stehná.

Najvyššie Osem fitness rutiny a cvičenie pre nohy a stehná

1. Plávanie

Kopanie je dôležitou súčasťou plávanie aj keď budete kopať do vody za sebou na pobyt na vode a poháňať svoje telo vo vode. Ako ste plávať pravidelne kopal neustále proti odporu vodách pomôže vybudovať tónovaný a svalnaté stehná. To je najlepšie cvičenie pre nohy a stehná najmä ak máte zranenie, pretože kladie menšie nároky na kolenách!

load...

2. Kole

Energický, diaľková jazda na bicykli alebo na horskom bicykli pomáha rozpustiť celulitíde a stláčanie lásku rukoväte ustúpiť tónovaný svalnatá stehná. Väčšina Cyklisti majú krásne nohy a dobre tvarovaná, tónovaný a svalnaté stehná; však trvá dlhodobú starostlivosť, aby sa tam dostať.

3. Beh a rýchla chôdza

Beh poskytuje svaly a tón celej dolnej končatiny, stehná hotela. Rýchla chôdza je tiež účinná pre dosiahnutie dobre tónovaný stehenné svaly a zbaviť sa celulitídy. Pešo alebo jazdí denne a čoskoro budete mať stehná hodnote vyťahovať vo svojej obľúbenej šortky.

4. Švihadlo

Švihadlo je ideálny pre tónovanie dolnej časti tela, pretože zahŕňa krátke opakujúce pohyby, ktoré sa rýchlo aktivujú stehenných svalov. Asi 400 skokov na dennej báze by bolo ideálne riešenie pre celulitídy a dosahovanie skvelých tónovaný stehná chváliť.

load...

5. Kickboxing

Kickbox alebo Muai Thai je Thai forma bojových umení a je ideálny pre posilnenie a spevnenie celej dolnej končatiny, vrátane stehná. Kickboxing sa skladá hlavne z rýchlych vysokej a nízkej kopy v rôznej intenzity a hádzať údery. Vzhľadom k tomu, že dolné končatiny sú neoddeliteľnou kickboxe, je to len normálne, že toto cvičenie pomáha tónov stehná a spoločností s láskou rukoväťou a celulitídy.

6. Aerobik

Aerobik bol asi na veky pomôcť ľuďom zostať vo forme a riešiť problémy hmotnosťou ale akonáhle ste dosiahli normálny stav hmotnosti alebo dosiahli požadovaného typu vášho tela, aerobik účinne pomôže zmierniť vaše telo vrátane vašich stehien. Aerobik zahŕňa mnoho pohybu nôh a drepy, ktoré automaticky pracujú dobre budovať silnejšie atraktívnejšie stehná.

7. Jóga

Jóga je starobylá prax v Indii, ktorá presahuje tri ríše fyzickej, duševnej a duchovný rast a prosperitu. Cvičí jogu má veľký prínos pre naše fyzické telá a jóga sa skladá z rôznych ásan na rôznych častiach nášho tela, vrátane našich stehnách. Jóga asanas pre stehná boli účinné od staroveku.

8. Pilates

Pilates je fitness systém vyvinutý na začiatku 20. Storočia Joseph Pilátovi a je populárny v Amerike, Nemecku a Spojenom kráľovstve. Pilates je účinný pri budovaní svalov a tónovanie vnútorné telo a je rovnako účinné pre vnútornú a vonkajšiu stranu stehien.

9. 90-90 Ochromiť Stretch

90-90 ochromiť je cvičenie, ktoré pomáha pri predĺžení nohy a je jedným z najlepších nohy naťahovacie cvičenia. Náš každodenný stresujúci život kladie veľký tlak na naše nohy a teda aj také rozšírenie dáva svoju silu nôh a uvoľňuje naše svaly, aby sa zabránilo uzlov. To vykonáva raz denne s piatimi opakovaniach na každej strane, pomáha pri znovuzískanie svoje sily.

10. Štyri Quad Úseky

Štyri quad úseky sústrediť na štvorhlavého svalu a pomoc pri zabezpečení hladkého toku krvi v žilách, kde môže byť uzlov. To uvoľňuje svaly a posilňuje základné nervy v členkoch a kolená. Oblasť pri stehnách získava svoj tok nabitú s týmto cvičením spolu s miestami, kde je telesná tekutina ide stagnuje.

11. Calf Stretch

Toto cvičenie je o tlačí k múru, zatiaľ čo pretiahnutie lýtka. Teľatá sú naše hlavné podporu v nohách a oni potrebujú úsek na dennej báze. Toto cvičenie možno vykonávať v práci alebo doma. Je potrebné vziať pozíciu ako človek tlačí k múru a sústrediť sa ťah na lýtka. Natlakovanie jednu nohu naraz.

12. Stoličky Noha Rozšírená Stretch

Stolička noha predĺžená úsek je cvičenie, ktorého účelom je pohladiť podkolennej šľachy. Cvičenie musí jeden sedieť rovno na stoličke a natiahnuť jednu nohu čo najviac. Udržujte nohu v súlade s kolená a stehná.

13. Predná Leg Raise

Predná noha navýšenie sa sústredí na energiu a ľahké prúdenie tekutiny, ktorá udržuje kosti a kĺby vláčnu. Zdvihnite jednu nohu pred k najvyššiemu bodu, kým nestratíte rovnováhu. Potom opakovať rovnaký späť. Tvoriť minimálne 5 na každej strane pre lepšie výsledky.

14. Železné kríže

Zameraním na štvorhlavého svalu, toto cvičenie má za cieľ, aby vaše nohy potrebný tlak, ktoré potrebujú. Zdvihnite jednu nohu naraz a nakloniť bokom na opačnej strane a pretiahnuť. Opakujte to isté s druhou nohou a udržať prevedenie s piatimi sekundových intervaloch.

15. Kolenný kruhy

Kolien kruhy sú dobrým spôsobom, ako rozcvičenie pred dobrým šprinte; pomáhajú uvoľniť nervy a lýtka. Koleno kruh sa zameriava nielen na kolenách, ale aj členky a stehná. Bend kolená mierne, a kruh v smere hodinových ručičiek desaťkrát a potom proti smeru hodinových ručičiek.

16. Zadné nôh zvyšuje

Noha sa tiahne po hardcore nohu cvičení, dobre fungovať pre hamstringy a teľatá. Cvičenie vyžaduje, aby šiel na ich štyri a natiahnuť jednu nohu smerom k stropu. Toto cvičenie tiež pomáha pri vytváraní dobre tvarovaný zadok.

17. Bežci Stretch

Bežci úsek je pre teľatá a hamstringy. To pomáha nohy, aby uvoľnili a dáva osoba dobre tónovaný nohy. Svaly získať dobrú pružnosť s týmto cvičením.

18. Rozdeliť drepy

Rozdeliť drepy sú len cvičenie vaše nohy potrebujú. To je najlepšie pre úseky a najlepšiu prácu von na celý nohe. To tiež poukazuje na jadro závesy a pod kolien, členkov a lýtok.

19. Sediaci hamstringy Stretch

Toto cvičenie dáva úsek na zadnej strane stehna a fixuje podkolennej šľachy.

 1. Sedieť s nohami rozšírená rovno pred seba na podlahu.
 1. Držať nohy v uvoľnenej polohe.
 1. Bend pomaly boky znižovanie váš trup smerom k nohám.
 1. Držte nohy, predkolenia či členky, podľa toho, čo môžete držať s veľkým množstvom úseku do stehna.
 1. Pretiahnuť hlbšie, takže vaše štvorhlavého sú natiahnuté príliš.

20. Vnútorné stehná Napínacie

Bedrové adduktory alebo vnútorné stehenné svaly pripojiť boky a nohy a priviesť ich dohromady tvoria os tela. Môžete tlačiť otvoriť hip adduktory a pretiahnuť svoje vnútorné strany stehien. Ďalšie úsek môže byť vykonané ako je uvedené nižšie:

 1. Jedná sa o typ sedenia a drep pretiahnuť.
 1. Postavte sa rovno a stiahnite si nohy na šírku ramien.
 1. Ohýbať kolená tak, že boky zostúpiť takmer dotýka podlahy v podobe hlbokého drepu.
 1. Položte ruky medzi vnútornej strane stehien a zopnúť ruky.
 1. Tlačiť von a zostane v tejto polohe po dobu asi 30 sekúnd.
 1. Opakovať 3 až 5 krát.

21. Sediaci Preclík

Jedná sa o klasickú sediaci úsek, ktorý sa zameriava na hornej, vonkajšie stehná a zadok.

 1. Sedieť s rovným chrbtom na zem a cez nohy.
 1. Zdvihnite koleno pravú nohu a umiestnite chodidlo pravej nohy na ľavú stranu ľavého kolena.
 1. Umiestnite ľavý lakeť von z pravého stehna, aby stlačiť stehná.
 1. V rovnakej dobe, otáčať hornú časť tela na pravú stranu.
 1. Poskytnúť podporu podlahy na ruke, takže budete točiť trup riadne a cítiť úsek v pravom hornom vonkajšej stehná.
 1. Pocit napätia pozdĺž hornej vonkajšej strane stehna a zadok.
 1. Zostane v tejto polohe po dobu 30 sekúnd.
 1. Opakujte s ľavou nohou.

22. Stály vonkajšej strane stehna Stretch

 1. Stojan pod stene tak, že pravá ruka je blízko k stene.
 1. Vezmite podporu múru umiestnením pravú ruku na neho a potom cez svoju ľavú nohu s pravú nohu tak, že pravá noha je lisovanie podlahu.
 1. Tlačiť boky v smere k stene, kým sa opieral hornej časti tela v ľavom smere.
 1. To poskytuje úsek na pravej vonkajšej strane stehna.
 1. Držať po dobu 30 sekúnd.
 1. Opakujte s druhou stranou.
 1. Tento úsek vykonať trikrát na oboch stranách.

23. Priťahovače Stretch

 1. Postavte sa rovno a šíriť dolné končatiny na šírku ramien.
 1. Lean pomaly doprava a súčasne ohnite pravé koleno pri zachovaní ľavú nohu rovno po celú dobu.
 1. Pokračovať nakláňať a ohýbanie, kým nepocítite jemný úsek vnútri vnútorného ľavého stehna.
 1. Vydržte v tejto pozícii po dobu 5 sekúnd a vrátiť na začiatok.
 1. Plní rovnakú úsek na ľavej strane.

S týmito jednoduchými cvikmi, ktoré už nebudú musieť cvičiť, ako schudnúť alebo tón vaše stehná. Stráviť asi pol hodiny cvičiť tieto cviky pri počúvaní vašich obľúbených skladieb, a sledovať, ako sa vaše stehná ísť od mäkká tukové tkanivo na fab v žiadnom okamihu!

Ste si vedomí akýchkoľvek iných cvičenie stehenných-posilňovanie? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie!

load...