Fitness ženy

18 úžasných výhod meditácie Silva metódy

18 úžasných výhod meditácie Silva metódy

Meditácia je jedným zo spôsobov, ako dosahujú pokoj a vyššie povedomie. Je známe, že znižuje stres, posilňuje imunitný systém a zlepšiť zdravotný stav. Existujú rôzne druhy meditácie, a spôsob Silva je jedným z populárnej meditácie. V tomto článku budeme hovoriť o metóde Silva meditácie.

Tento svojpomocných program bol navrhnutý Jose Silva. Poskytuje učenie vedených obrazovej techniky k zníženiu negatívneho myslenia o, prepojovanie 'podvedomia. Je známe, že pomáhajú jeden preniknúť do ich úplného potenciálu a dosiahnutie cieľov. Vo viac ako 129 krajinách, táto metóda je ponúkaný v seminároch.

Tento spôsob meditácie je známe, že zlepšiť niečí vnímanie seba samého a podporovať pozitívne myslenie. Zmysel pre osobné blahobyt sa dosiahne tým, relaxáciu a vývoj mozgu.

load...

Čo je Myšlienka Silva meditácie?

Metóda Silva je postavená na 3 princípoch a sú:

1. Alfa a Theta States Of Mind

Tieto stavy sa vzťahujú na mozgových vĺn štátov. Keď je človek v alfa a theta stavu mysle, to je ekvivalentná k meditácii, a človek sa stáva schopný dať svoje telo do stavu vodivého hojenie. V tomto stave, bunky sú známe opraviť sami, stres sa rozptýli a imunitný systém je posilnený. Tento stav mysle tiež pomáha človeku prekonať negatívne návyky, ako je fajčenie, nadmerné užívanie alkoholu, atď osoba bude tiež ľahšie prekonať negatívne myšlienky.

2. The Power Of Healing Imagery

Vizualizácia konečných výsledkov sa hojí snímok. Akonáhle človek je v alfa alebo theta stavu mysle, uzdravenie snímok možno vykonať. Jedna vec je mať na pamäti, tu je na to vizualizáciu v súčasnosti. Pocit, že chcete naplniť, je potrebné sa cítil v čase, a nie predstavivosť do budúcnosti. Ak chcete prekonať bolesť, teda v brušnej oblasti, ste povinní mať pocit, že nemáte žiadnu bolesť teraz.

load...

3. DBE myšlienkový proces

DBE je skratka pre Desire, veriť a očakávať. Metóda Silva očakáva, že kto prvý vyvinúť hlbokú túžbu po góle. To znamená vedieť, čo presne chcel. Ďalším krokom je, aby veriť celým svojim srdcom, že je možné dosiahnuť cieľ. Za to, že by mal byť kompletný očakávania cieľom stať. To môže byť použitá na malé ciele, drobné zdravotné problémy hlavných cieľov a závažných problémov. DBE je založený na placebo efekt. To môže vyvolať samoliečba v prípade, že pacient verí, že on alebo ona môže byť vyliečených. Faktom je, že skutočný zdravotný lieky sú upravené proti placebu na kontrolu účinnosti týchto liekov, a to ukazuje silu placebom.

Výhody Silva metóda rozjímanie:

Základom metódy Silva učí ľudí, aby počúvať svoje vlastné telo a jeho ovládanie pomocou ich myseľ. Zručnosti, ktoré metóda Silva učia, sú:

 1. Hlbokej relaxácie tela i mysle.
 2. Okamžite meditácie so zavretými očami alebo otvorené.
 3. Liek na nespavosť ─ spaním za jednu minútu.
 4. Kontrola bolesti ─ Silva lekári sú schopní nebude vadiť strednej bolesti, a môže dostať dutiny vyplnené alebo prijímať kolonoskopiou bez anestetík.
 5. Kontrola krvného toku, čo vedie k primitívnemu reguláciu teploty -, poslať teplo 'do rúk alebo miest v tele. Na pokročilej úrovni, čo môže byť tiež použitá k zníženiu prietoku krvi do miernych rezy.
 6. Self-diagnóza duševné a emocionálne problémy.
 7. Pamäť replay minulých udalostí (užitočné pre hľadanie klesol kľúčov, atď.).
 8. Intuitívne chápanie podvedomých stranách seba (užitočné pre prekonanie blokády).
 9. Intuitívne chápanie podvedomých strany druhých.
 10. Brainstorming a tvorba nápad.
 11. Energetická úroveň riadenia.
 12. Self-diagnóza osobnými súbojmi.
 13. Zvyšovanie hojivé sadzby v sebe prostredníctvom vizualizácie a kladenie-na rukách.
 14. Zvyšovanie hojivé ceny v iných krajinách.
 15. Zvyšovanie hojivé ceny v iných vzdialene.
 16. Vzdialené prezeranie.
 17. Empatické telepatia.
 18. Ako môžete vidieť, táto metóda Silva meditácie má rad výhod v rozmedzí od telepatiu relaxačné svoju myseľ a telo. Jeden ďalšie významné výhody praktizovanie metódy Silva meditácie je ovládanie bolesti. Chronická bolesť je jedným z bežne sledovaných chorôb a prostredníctvom tejto metódy, je možné sa naučiť zvládnuť bolesť. Keď už hovoríme o spoločných sťažností, nespavosť je vyliečený podľa metódy Silva meditácie.

Majte na pamäti, že meditácia je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako dosiahnuť pokoj. Tiež si pamätám, že ťažké fyzické choroby emocionálne spúšť reakcie a učí zvládať svoje emócie a pocity, môžete ovládať spôsob, akým vaše telesné funkcie. Metódy, ako Silva meditácie vám pomôže urobiť práve to. Prosím, majte na pamäti, že tieto Silva meditačné techniky nie sú úplné náhrady na lekársku starostlivosť. Opatrní, keď budete cvičiť.

Teraz, keď viete, základy o spôsobe Silva, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť. Podeľte sa o svoje názory tým, že komentuje nižšie.

load...