Fitness ženy

13 efektívnych ručných cvičení na začlenenie do cvičenia pre silnejšie ruky

13 efektívnych ručných cvičení na začlenenie do cvičenia pre silnejšie ruky

Jednoduché handshake vám povedať, ako silná, sebavedomá, dominantný a dôveryhodný je človek. Je to všetko o zovretia. Ale naše ruky robiť oveľa viac, než len potriasť rukou! Naše ruky robia väčšinu našej práce, či už je to písanie, zdvíhanie, tlačenie alebo držanie čokoľvek. Ale čo budeme robiť pre naše milé rúk? Takmer nič, že jo? Keď začneme naše fitness rutiny, dostávame toľko práce pri získavaní valcha ABS, hot-pištole zbrane, a bomba zadok, že naše ruky (a ďalšie podobné spoločné priestory) sú zabudnuté. Ktorá zostáva zabudnutá až dostaneme udrel s nejakým spoločným príbuzné choroby! Tak, teraz je čas myslieť na našich rukách pred tým, než sa sťažovať!

Výhody z rúk cvičenie: 

Prečo musíme urobiť cvičenie na našich rukách? Existuje niekoľko dôvodov, aby tak urobil, z ktorých niektoré sú:

  • Udržuje kĺby zdravé.
  • Buduje silu stisku.
  • Zlepšuje ruky vytrvalosť.
  • Zlepšuje obratnosť.
  • Pomáha pri kĺbových súvisiacich chorôb, ako je artritída, osteoartritída a ďalšie
  • Buduje a zlepšuje predlaktia svaly. 

Top13 cvičenie pre silné ruky:

Ručné cvičení možno rozdeliť do dvoch kategórií - Rozsah pohybu cvičenia a sila stisku cvičenia. Tu sú top trinásť cvičenia, ktoré si môžete vyskúšať na zdravší rúk:

load...

Rozsah pohybu cvičenie:

Tieto cvičenia zlepšiť rozsah pohybu prstov a zápästia, a tiež pomôcť pri zmierňovaní akejkoľvek bolesti. Najlepšie časť o týchto cvičení je, že môžete urobiť, je kedykoľvek a kdekoľvek, zatiaľ čo sedí vo svojej kancelárii, sledovanie televízie, čítanie knihy, cestovanie v autobuse-dostanete drift!

1. Ručné šľachy Glide:

Začnite s prstami rozšírená rovno von, rovnako ako je to možné. Teraz najprv vytvoriť hák päsť. Podržte po dobu 5 sekúnd a potom rozvinúť. Ďalej, aby sa plne päsť, držte po dobu 5 sekúnd a potom sa vrátiť do priamej polohy rúk. Vedľa robiť priamy päsť, držať a návrat. Opakujte celé cvičenie 10krát s každou rukou.

2. Finger šnúry:

Umiestnite prsty jednej ruky na dlaň druhej ruky. Teraz jemne tlačiť ohýbacie prsty, rovnako ako je to možné, bez toho aby bolí ty.

load...

3. Palec šnúry:

Začnite s vašimi prstami a palec rozšírená rovno von. Teraz pohybovať palcom acrossthe dlane a vrátiť do pôvodnej polohy. Opakujte 10 krát pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

4. Zápästia Rotácia:

Otočiť zápästia robiť mini golf kruhy s rukami v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek. Opakujte 10-krát na každom smere sa každej ruke.

5. Zápästia Extension a flexion:

Začať s lakťom ohnutým na vašej strane, dlaň smerom dole. Teraz presuňte dlaň nahor, kým nepocítite krásny úsek. Vrátiť do pôvodnej polohy. Potom ho presunúť dole a vrátiť sa k pôvodnému póze. Držať každý predstavujú pre 3 - 5 sekúnd a opakujte 10 krát.

6. Zápästia Lakťová a radiálne odchýlka:

Začať s lakťom ohnutým na vašej strane a dlaňou smerujúce do strany a palcom nahor. Teraz Pohybom zápästia hore a dole v celom jeho rozsahu pohybu.

Grip Sila Cvičenie:

Jedná sa o cvičenie, ktoré pomáhajú vybudovať tak silný stisk. Budete potrebovať niekoľko zariadení pre tieto cviky ako tenisový loptičku, ručné chápadlá, činky (váha podľa vašej úrovne komfortu) a odporu kapely.

7. Lopty Squeeze Cvičenie: 

Držať tenisový loptičku v ruke a stláčal ju celou silou. Držať loptu na 5 sekúnd a potom odpočívať. Opakujte 10 krát. Na poslednej squeeze, začať robiť 10 - 15 pulzujúca malé žmýka bez odpočinku vaše držanie. Potom relaxovať a opakujte s druhou rukou.

8. Hand Uchopovacie Impulzy:

Na ručné kliešte na cvičenie, vyberte si kvalitné ručné chápadlá. Teraz drží kliešte v jednej ruke a stlačiť ho tak dlho, ako to pôjde. Teraz uvoľniť svoje zovretie dobu jednej sekundy. Potom, ktoré urýchľujú opakovanie a stlačiť toľkokrát, koľkokrát, ako môžete za 30 sekúnd. Ale neznižujú s rukoväťou na zvýšenie počtu, jo? Opakujte s druhou rukou. Sledovať svojho času a čísel, aby zabezpečili, že ste pokročili.

9. Grip Vzostupne Pyramid:

Držať kliešte v jednej ruke a robiť jedno opakovanie. Potom kliešte na druhej strane na ďalšie opakovanie. Teraz zmeniť majiteľa znovu a to po dvoch opakovaniach. Po troch opakovaniach v ďalšom kole a tak ďalej. Presunúť až 6 opakovaní s každou rukou. Potom sa zastaví, ak sa cítite pôsobí. Ale ak to tak nie je, zostupnej pyramídy.

10.Dumbbell Rotácia: 

Držte činka v každej ruke a paže predĺženej pozdĺž tela rovnobežne so zemou. Teraz otočiť zápästie v smere hodinových ručičiek a potom proti smeru hodinových ručičiek. Uistite sa, že si vyberiete činku vám vyhovuje, nie je ťažké jeden. Urobiť 8 opakovaní v každom smere. Toto cvičenie pracuje rozsah pohybu a stavia svoju silu úchopu súčasne.

Ak rotujúce s činka je trochu moc pre vás začať s ohýbaním zápästia hore a dole, pričom držte činku.

11. Odolnosť kapela cvičenia:

Dať nohu v stredu svojho odporu kapely a chopiť oboch koncoch, jeden v každej ruke. Teraz spustite ťahom koncov smerom k sebe tak vysoko, ako je to možné, držte po dobu 5 sekúnd a potom relaxovať. Opakovať 10 krát. Ďalšie verzie tohto procesu bude brať jeden koniec kapely v jednej ruke a dať nohu na druhom konci na podlahe. Teraz zatiahnite za koniec v ruke k stropu a potom sa vráti späť smerom k podlahe. Opakovať 10krát a potom to s druhou rukou.

12. Závesné: 

Väčšina z nás sa snažili visí na rast vyšší. Teraz, to je sporné, či visí pomáha človeku rast vyšší, ale určite to pomáha získať pevnejšie uchopenie! Chytiť vytiahnuť bar a držať ju, ako by sa chystáte robiť vytiahnuť. Teraz sa vaše nohy z podlahy a zavesiť podporovať všetky svoje váhy s priľnavosť na bare. Držať tak dlho, ako to pôjde. Toto cvičenie funguje aj na iných svaly paží a dokonca pomáha mnohým ľuďom v tom, Pull up.

13. Dopravcu Way:

Získať nič ťažké dosť, aby vám pot - vedrá s vodou, ťažké činky, alebo ťažké vrecia plné kníh, nič sa značnou hmotnosťou. Vyberte ich z podlahy s oboma rukami visieť pozdĺž tela. Prechádzka okolo prenášanie záťaže, alebo lepšie urobiť nejaké výpony po dobu 3 - 5 minút. Uf! Teraz od neho odtrhnúť.

Do niektorých relaxačné vychladnúť po týchto cvičení, ako je Namaste (Anjali Mudra) a Reverse Namaste (Doing za chrbtom Anjali Mudra) a sedieť v Sukhasana drží Gyan Mudra. Ďalšia vec, ktorú by ste mali urobiť po ručných posilňovanie cvičenie robí päsť a otvára svoju ruku tak široký, ako je to možné, a opakujte túto akciu 5 - 8 krát.

Naše ruky nás odlišujú od zvyšku živočíšnej ríše. Je na čase, aby sme im dali úctu a starostlivosť, ktorú si zaslúži! Začnite s týmito cvičeniami!

Dúfam, že tento článok bol užitočný. Do podeliť o svoje názory s nami v komentároch.

load...