Fitness ženy

10 úžasných zdravotných výhod použitia cvičebného cyklu

10 úžasných zdravotných výhod použitia cvičebného cyklu

Chcete, aby vaše spodnej časti tela super-silný? Už ste niekedy pocit, že je potrebné mať, magic 'zariadenie, ktoré dokáže postarať o vašej kondícii potrebuje, aj keď máte pocit, lenivý cvičiť? Potom tu to máte, máte all-time obľúbené cvičenie stroj - rotopede!

Každý telocvičňa má rotopedu. Takže s najväčšou pravdepodobnosťou viete, ako to vyzerá. Rotoped je stacionárny cyklus, ktorý má sedlo, kypí, riadidlá, monitor k záznamu vykonanej práce a tepovej frekvencie a ďalšie rôzne možnosti pre odolnosť a pradenie.

A k tomu všetkému, že má nejaké úžasné výhody! Ak chcete vedieť, čo tieto dávky sú a potrebujú pomoc pri kúpe jedného, ​​tento príspevok je práve pre vás!

load...
Poďme sa pozrieť na úžasné výhody cvičenia cyklus:

1. Great Cardio Option:

Nemôžete jednoducho spustiť na každom kardio deň máte; budete potrebovať radu. Je známou skutočnosťou, že prechádzajú rovnakým pohybom opakovane robí naše telo imúnne voči tejto činnosti. Takže, ak sa systémom každý deň pre svoje náplni kardio, potom pravdepodobne nie ste horiace toľko kalórií, ako si bude robiť, ak budete mať šokujúce a prekvapujúce svoje telo. Jazda na bicykli je skvelý kardio možností, ktoré môžete začleniť do vášho cvičenia harmonogramu. To vám dáva všetky výhody kardiovaskulárne dostanete z akéhokoľvek iného kardio cvičenia. Je to dobrý spôsob, ako trénovať a posilňovať svoje srdce a dýchacieho systému, bez preťaženia to s nadmernou aktivitou.

2. Silový tréning:

Cyklistické ciele väčšina z svaly v dolnej časti tela. Sú tu možnosti pre zvyšovanie a znižovanie svoj odpor. To zaisťuje efektívne silový tréning pre vaše spodnej časti tela. Ak je na bicykli motion opakovaný po určitú dobu, to spaľuje tuk, rovnako ako pôsobí svaly. Konštantná kontrakcie a expanzie svalov poskytuje izotonický cvičenia. Posilňuje a buduje svoje spodnej časti tela svaly, rovnako ako vlaky silné jadro.

3. Chudnutie:

To by malo mať na špičke zoznamu cyklu cvičenia výhod, čo poviete? Snažíme sa schudnúť v týchto dňoch. A vaše cvičenie cyklus môže byť to pravé pre vás! Vzhľadom k tomu, že je to dobrý kardio cvičenia, a to je tiež efektívne sila možnosť školenia, jazda na bicykli spaľuje veľké množstvo kalórií. Podľa womenshealthmag.com, je 135-libra žena môže spáliť až 500 kalórií z hodiny na bicykli. Jazda na bicykli poskytuje dvojaký úder do vašich cieľov chudnutie, pretože nielen spaľuje tuk, ale tiež posilňuje a buduje svaly. Pravidelná jazda na bicykli pre ešte 20 minút pomáha udržiavať váhu v dňoch, kedy nemáte veľa času na tréning.

load...

4. Low-Risk Cvičenie:

Úžasný prínos cyklu cvičenia je, že je s nízkym rizikom a nízkym dopadom cvičenie. S full-na kardio, ako je beh, skákanie, atď., Je tu riziko zranenia kolien, keď šok a trhnutím sa kolenný a členkový kĺby neustále. Ale s cyklistike, vplyv na kolená a ďalších kĺbov je veľmi nízka. V skutočnosti, štúdie ukazujú, že namiesto poškodzovanie kĺbov, jazda na bicykli v skutočnosti je posilňuje.

5. Lepšie Joint Mobility:

Jazda na bicykli pomáha pri zlepšovaní rozsah pohybu kĺbov. Kolená, členky a bedrové kĺby sú ovplyvnené cyklistiku. Keď sa pádlo, všetky tieto spoje otáčať, čo je dobré pre ich rozsah pohybu a tiež zosilniť.

6. Ľahké a pohodlné:

Jazda na bicykli môže byť vykonané na všetkých úrovniach cvičencov - začiatočníkov, mierne pokročilých a pokročilých. Vzhľadom k tomu, motocykel poskytuje možnosti zmeniť svoj odpor, klip a tempo, môžete ich upraviť podľa svojej vlastnej úrovni. Stacionárne bicykle sú tiež veľmi pohodlné, ako môžete robiť viac vecí naraz, zatiaľ čo pomocou rotopedu. Môžete sa pozerať na televíziu, čítať, kefu, a môže robiť veľa takých vecí, len tým, že sa usadí. To určite príde ako spása pre nás, ktorí sú postihnutí stále rušné a stále hektického života a nemôže nájsť správny čas pre naše cvičenie.

7. Climate Friendly:

Viete, niekedy to je príliš chladno, niekedy to je príliš horúca a niekedy je to vyložene prší! Je to skoro pocit, ako osud je sprisahanie, aby nás z výkonu. S krytým cykloturistiky, môžete si nechať balíček kardio bez akéhokoľvek zásahu zo klímy. Takže je to win-win.

8. Mood zdvihák:

Ó áno! Mnoho volanie stacionárny bicykel nálada zdvihák. To zlepšuje náladu a zvyšuje hladinu energie do značnej miery. Je to tiež veľký ako stres-buster. Existuje určitý perk cyklistov ako stres-buster alebo náladu zdvihák ako nekontrolované prejedanie, nezdá sa vám? Zlepšuje aj vaše fyzické a duševné zdravie.

9. Killer dolnej časti tela:

Oh, viete, ako závidí cítite zakaždým, keď vidíte nohy alebo zadok cyklistu! Opakovane cycling vykonáva svoje štvorkolky, lýtka a zadok je vyrezať do tvaru zabijak. Cyklistické ciele väčšina svalov svojej spodnej časti tela - vnútornej strane stehien, vonkajšie stehná, hamstringy, lýtka, stehná a glutes. Takže žiadne ďalšie hrom stehná alebo hrubé lýtka.

10. Lepšie zdravie:

Jazda na bicykli nielen pomáha pri chudnutí, ale tiež zlepší váš celkový zdravotný stav. Podľa womenshealthmag.com, cyklista žije dva roky dlhšie ako non-cyklistov a trpí o 15% menej ochorení. Jazda na bicykli je tiež skvelá pre kardiovaskulárne zdravie. Preto sa zvyšuje vnútorné zdravie a tiež zvyšuje životnosť. Takže ste pripravení žať úžasné výhody cvičenia cyklus?

Tipy pre dobrú Cycling cvičenie:

Zaujíma vás, ako efektívne využiť cvičebné cyklus? Tu je niekoľko tipov by ste mali začleniť do vášho cyklistického tréningu získať najlepšie výsledky z vášho sedenia:

1. Sedlo:

Vyberte si sedlo múdro. Vaše sedlo alebo Sedadlo musí byť pohodlné, aby nebolí zadok pri práci von.

2. Pozícia:

Kúpte si sedadlo stanovená odborníkom. Ak robíte to sami, majte na pamäti, Sedadlo musí byť v takej výške, že vaše nohy sú len mierne ohnutá, zatiaľ čo vy sa na bicykli. Berie riziko vyvíjania tlaku na svojich kolenných kĺbov a poskytuje lepšiu kontrolu rovnako.

3. Riadidlá:

Väčšina odborníkov odporučiť, že by ste mali kúpiť rotoped s riadidlami a riadidlá by mali byť upravené do výšky vyššej než svojho sedadla. Používanie riadidlá zaberá hornej časti tela, ktoré nie je možné v mini rotopédy, ktoré nemajú riadidlá. Tiež riadidlá by mala byť na predlaktí je vzdialenosť od vášho tela.

4. Odolnosť:

Odpor je rovnako súčasťou vášho cyklistického tréningu, ako je rýchlosť. Kým rýchlosť vám poskytuje kardio výhody, odpor je potrebná pre silový tréning. Ak nechcete použiť dostatočný odpor, nie ste pracovať vaše svaly dostatočne. To znamená, že nie ste spaľovanie toľko kalórií ako je to možné a sú k ovplyvneniu výsledkov. Preto použiť dostatočný odpor, aj keď to znamená, že vaše tempo spomaľuje.

5. Umiestnenie Your Body:

Neopierajte moc dopredu, zatiaľ čo na bicykli. Mnohí ľudia majú tendenciu sa nakláňať dopredu natoľko, že ich horná časť tela je takmer rovnobežne so zemou. Oprieť len málo a udržať jadro pevne počas cyklovania. Keď sa predkloniť moc, to sa stretáva s dýchaním a príjmu kyslíka. To znamená, že budete vyčerpá rýchlejšie a nebude fungovať na optimálnej najlepšie váš.

6. Mať Variácie:

Uistite sa, že existuje celý rad vo svojom tréningu. Ak sa predával v rovnakom tempe po dobu jednej hodiny bez akejkoľvek zmeny, nebudete získať požadované výsledky, pretože vaše svaly prispôsobiť pohybom opakovaných po dlhú dobu. Preto je treba, aby šok vaše svaly neustále so zmenami, aby sa vaše telo na hranicu a spáliť maximum kalórií. Jazda na bicykli, rovnako ako bežiacom páse, má možnosti, ako je kopec, klesanie, ploché cesty, zmeny odporu, a ešte oveľa viac.

7. Hudba:

Použiť hudbu AMP tréningu. Pozri, my ľudia majú tento inštinkt sa pohybovať s beaty (a vy nemusíte byť tanečníkom za to). Urobte si zoznam skladieb pre cyklistického tréningu. Môžete si vybrať skladby podľa svojich úderov a používať ich, aby rozdiely v tréningu ako rozpredávať rýchlejšie k rýchlemu rytmu piesne a pomocou kopec alebo odpor pre pomalý tlkot jeden.

Ako si vybrať svoj rotopedu:

Rotoped je relatívne jedna z vybavenie telocvične najviac rozpočet-priateľské vonku. Je dôležité vedieť, ako vybrať rotoped.

Váš rotoped by mal mať pohodlné sedlo, ktoré je nastaviteľné na dobrú výšku.

Ďalej poznať hmotnosť bicykel môže trvať ešte pred kúpou. Aj keď je pravda, že bicykel nižších váhových kategóriách je lacnejšie, mali by ste vziať do úvahy hmotnosť všetkých možných používateľov kole vo vašej rodine, než si kúpiť.

Ak ste vy alebo akákoľvek iná možná užívateľ bicykli môže mať starší číslo, že je vhodné, aby si na bicykli s pripojeným operadlom. Na druhú stranu, ak nie sú k dispozícii žiadne súvisiace problémy s chrbtom, potom nenechajte sa zlákať ku kúpe drahšieho modelu práve kvôli pridanej príslušenstvo, ktoré nepotrebujete.

Riadidlá by mala byť nastaviteľná a pohyblivá, rovnako ako krížové trénera.

Uistite sa, že váš bicykel má možnosť pre použitie odpor. Zvyčajne je čerpadlo v blízkosti rukoväti, prostredníctvom ktorého môžete meniť odpor. Vopred overiť, či to funguje dobre, alebo nie.

Ďalším dôležitým rysom je potrebné hľadať v vaše bicykel je displej. Uistite sa, že bicykel má displej, ktorý vám ukázať svoju rýchlosť, tepovú frekvenciu a množstvo spálených kalórií. To pomáha pri práci tak, ako si môžete nahrať svoj pokrok.

Ak je váš rozpočet dovolí, aby si sa pozrel na drahšie možností, môžete skúsiť kolesá, ktoré prichádzajú s ďalšími funkciami. K dispozícii sú voľby pre rotopedy, ktoré prichádzajú s činkami, alebo stepper a tornádo pripojenej ako modelu 6000R Bodygym je. Potom sú tu kolesá, ktoré sú upravené ako eliptických trenažérov a poskytujú výhody oboch. Pozri, čo vás rozmary.

Pozrite sa na recenzie, než si vytvoriť svoj nákup zistiť, či tento motocykel je robustný a dostatočne bezpečný, a ak to môže trvať trochu menej šetrné zaobchádzanie.

To sú základné veci, ktoré človek potrebuje vedieť pred nákupom rotopede. Uistite sa, spýtajte sa svojho predajcu na záručnom liste, že spoločnosť poskytuje. Na konci dňa, investovať do dobrého bicykli, ktoré si môžete vziať celú svoju prudkosťou pri práci von.

Záver:

Jazda na bicykli je skvelý pre vaše chudnutie cieľov a účinne tóny vaše telo. Získate urastený guľatý zadok, zabijácke nohy a tvarované lýtka. Ale je tu jeden háčik. Tie jednoducho nemôže robiť len na bicykli po celú dobu, pretože pri jazde na bicykli je jedným z najlepších spôsobov, ako tvarovať a posilnenie dolnej časti tela, to nerobí moc za váš hornej časti tela aj s dvojitým účinkom riadidlá. Takže uistite sa, že dostatok hornú časť tela cvičenie na rozdiel od cyklistiky. Tie by mali zahŕňať aj iné kardio aktivity, aby jazda na bicykli nestala nuda pre vás. A konečne, zatiaľ čo cvičenie cyklus je skvelé, môžete tiež získať normálne koleso, ktoré môžete použiť, keď potrebujete cestovať malej vzdialenosti. Nielenže vám všetky vyššie spomínané zdravotné výhody, ale je tiež šetrné k životnému prostrediu a pocket-priateľský!

Šťastné Spinning!

Máte vlastné rotopéd? Myslíte si, používať pravidelne? Poznáte nejaké ďalšie výhody cvičenia cyklu stroj? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...