Fitness ženy

10 úžasných výhod sediaceho ruského Twistu

10 úžasných výhod sediaceho ruského Twistu

Vyvíjate brucho a chcú sa ho zbaviť? Cvičenie je najlepší spôsob pre neho. Cvičenie sa stala nutnosťou dnes. Ak chcete žiť zdravšie, zámočnícke a dlhšiu životnosť, potom budete musieť ušetriť nejaký čas na cvičenie. Dokonca aj pol hodiny miernej až intenzívnom tréningu pracuje zázrak pre vás. Pomáha udržiavať veľa chorôb v šachu, ktoré môžu inak vytvoriť zmätok vo vašom živote. Rastúce náklady na lekárske ošetrenie je dosť, aby sa ľudia vykonávať, aby zdravotné problémy preč.

Brušné cvičenia sú dôležité:

Je možné si vybrať z rôznych druhov cvičení a aktivít, ako schudnúť, aby sa vaše telo zdravšie a montér. Väčšina ľudí má tendenciu hromadiť váhu na ich bruchu a bedra, najmä žien. To môže byť nebezpečné. Tukovej vrstvy v oblasti brucha sú priamo spojené s rozvojom kardiovaskulárnych chorôb, ako sú infarkty a mŕtvice.

Sediaci ruský Twist Cvičenie:

Rôzne brušné cvičenia pomôže rozpustiť tuk okolo oblasti. Sediaci ruský Twist je jedným z takýchto cvičení. Ide o základné cvičenia, ktoré zahŕňa všetky svaly. Otáčavými pohyby pomáha pracovať svaly. Cvičenie sa hovorí, že pochádza z Ruska v období studenej vojny, tak meno.

load...

Smer robiť cvičenia:

1. Začnite sedí na podlahe s oboma svojimi mierne pokrčenými kolenami a pätami v kontakte s podlahou. Päta by mala byť okolo nohy alebo tak zo zadku. 2. Uvoľnite sa, kým nepocítite, brušné svaly sa zapojili stabilizovať svoje telo. Uistite sa, že chrbát je rovný a nie sú zakrivené. 3. Držte obe ruky rovno von pred vami, takže ich môžete vidieť. Uistite sa, že vaše ruky sú umiestnené jedna na druhej. Nezabudnite, že vaše ruky musia byť na úrovni alebo v par s spodnej časti hrudného koša. 4. To môže byť trochu ťažké, ale dá zvládnuť v čase. Zhlboka sa nadýchnite a pokúsiť sa vytiahnuť pupok pomaly a plynulo smerom k chrbtici a potom otočiť pomaly na ľavej strane. Pohyb musí prísť z rebier otáča, a nie od niektorého zo svojich ramien kývať. Teraz inhalovať stredom svojho tela a opatrne otočiť doprava. Toto cvičenie dokončí jednu rep. 5. Je dôležité začať cvičenie s nohami na zemi k stabilizácii. Potom, čo bola stabilizovaná, môžete tak urobiť ťažkú ​​verzii s nohami nad zemou a liečivého gule, činka alebo tanier. 6. Otočte pokiaľ je to možné, a dotknúť lopty na zem. Je dôležité, aby otočiť celý trup s ramenom. Spolu s váhou, otočiť rameno a oči taky. 7. Potom, čo sa dotýka zeme, zmeniť smer a uniesť váhu na druhú stranu. 8. Robiť toľko opakovaní, ako je požadované. Zadné uhol určuje, koľko si môžete zacvičiť na bruchu. Je tiež dôležité, aby dýchanie cez cvičenie.

Výhody sediacich Ruské Twist:

  1. Tam je viac robiť sediaceho ruský krútenie ako ploché brucho alebo šesť-pack brucha. Cvičenie funguje viac než len vaše brucho.
  2. Toto jadro cvičenie je dobré cvičenie pre celé brucho. To zaberá všetky brucha svaly.
  3. Posilňuje rectus abdominis, vnútorné šikmé a vonkajšie šikmé.
  4. To znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb, ako je mŕtvica a infarktu.
  5. Nie je to len vaše brucho, ktorý je tu pracovali. Dolnej časti chrbta tiež posilnený kvôli postoju chrbta počas cvičenia.
  6. Sediaci ruský Twist posilňuje šikmé svaly na stranách brucha.
  7. Posilnenie brušný sval pomáha predchádzať hrbí a získať dobrú pozíciu. To predpokladá dôveru a skráti svoju siluetu.
  8. Orezaný brucho vám tiež pomôže vo vašich každodenných činnostiach, ako ohýbanie, aby vaše topánky, vyzdvihnúť niečo z podlahy alebo sedieť v nízkom kresle atď.
  9. Pomáha tiež zlepšiť rovnováhu jednotlivca.
  10. Sediaci ruský Twist raz zvládol, je jedným z najjednoduchších cvičení, ktoré môžu pomôcť vymyslieť celú brucha a udržať si v kondícii. Vyňatie pôdy z produkcie niekoľko minút každý deň cvičiť tento zvrat, a budete čoskoro cítiť oveľa istejšie o svoje telo.

Myslíte si, cvičenie každý deň? Aký je váš obľúbený Twist cvičenia rutina? Podeľte sa s nami v sekcii komentáre.

load...