Fitness ženy

10 úžasných prínosov burpee cvičenie posilniť vaše telo

10 úžasných prínosov burpee cvičenie posilniť vaše telo

Ste karosárske? Chcú zvýšiť až na silu svojho tela? Chcú robiť aeróbne cvičenie? Vaša odpoveď je tu. Spustiť tento vášnivý cvičenia známe ako, Burpee '. To vám poskytuje mimoriadnu silou. Hlavnými kroky sú vykonávané v štyroch pohyboch, a to je známe ako, Four počtu Burpee '. Celé telo tréning, niekedy Burpee sa nazýva Basrardo cvičenia. To je tiež nazývané d Telo Blaster cvičenia.

Vynálezca Burpee cvičenie:

Pozrime sa na začiatku tohto cvičenia. Burpee je umenie zmiešané cvičenia. To zahŕňa push-up, vertikálne skoky a squatovat cvičenia. Americký psychológ, Royal H Burpee sa vypracoval túto formu cvičenia otestovať silu častí tela, zatiaľ čo oni sa pohybujú spolu hladko, efektívne, rýchlo a ľahko s obrovským elánom. Táto forma cvičenia bol dychtivo prijal vojenskou silou a námorných muža identifikovať húževnatosť ich tela a mysle v tej dobe, kedy sa druhej svetovej vojny sa chystá uskutočniť. Ale teraz-a-dní, armádne muži robiť toto cvičenie s nadšením a športového charakteru za veľmi konštruktívnu vplyv na ich fitness rutinné cvičenie.

Kto môže robiť Burpee cvičenia?

Burpee Cvičenie sa vykonáva zásadne pomocou zmiešaných bojových umení lekárov a vojenských síl ako súčasť ich pravidelné rutinné cvičenie. Ktokoľvek môže robiť toto cvičenie, ale on alebo ona musí byť dospelý. Toto cvičenie je tiež známy ako cieľ pre väčšinu živej hmotnosti cvičenia. Niekedy, len málo ľudí môže nepáči túto formu tréningu.

load...

Ako žiadne zariadenia sú povinní vykonať Burpee cvičenia, mnohí ľudia radi robia toto cvičenie na ktoromkoľvek mieste, ktoré chcú. Ale je to ťažké cvičenie, čo je dôvod, prečo často ľudia to nepáči.

Rôzne formy burpees:

Existuje niekoľko foriem Burpee tréningu. Jedná sa o box-jump Burpee, Burpee push up, činka Burpee, osem počet push up hinduistickí pushup Burpee, vyskočiť Burpee, skok-over Burpee, koleno pushup Burpee, dlhý skok Burpee, sval-up Burpee, on- ozbrojené Burpee, jedna noha Burpee, parkour Burpee, pull-up Burpee, shitee, bočné Burpee, drep ťah a vtiahnuté skok Burpee.

Metódy Ak chcete vykonať základné Burpee cvičenia:

Ako vykonať Burpee cvičenie? Počas počiatočného obdobia, je potrebné vykonať toto cvičenie v správnom spôsob, ako získať najlepšie výsledky z nej.

load...

1. Na prvý, aby sa vaše nohy dohromady a vytvoriť pozíciu squat nadol. Potom, dať ruky na zem v prednej časti nohy.

2. V ďalšom kroku, mali by ste mať vaše nohy k sebe a pripravte sa uskočiť, takže môžete pristáť v push up pozíciu. Teraz pokrčte predlaktia a vykonať jeden impulz v tejto polohe.

3. Po tom, skok nohy späť do predchádzajúcej polohy a pod svoje telo, a potom vyskočiť do vzduchu.

4. Nakoniec pristáť hladko v pokojnej spôsobom a pokrčte nohy.

5. Teraz, opakujte tieto kroky znovu ju praktizovať tak dlho, ako to pôjde.

Ak ste odborník, môžete vykonať toto cvičenie na vlastnú päsť. Ale budete potrebovať manuál alebo zvláštny dohľad, ak ste na tomto cvičení. Musíte udržať svoju rýchlosť pre toto cvičenie.

Zmeny:

To Burpee cvičenie môže byť vykonané rôznymi spôsobmi. Môžete to urobiť v jednoduchším spôsobom, alebo v tvrdším spôsobom. Môžete vykonať štýl tohto cvičenia podľa vášho pohodlia. Ale spôsob, akým musí byť správne a pohodlné pre vás. Ľudia, ktorí sú začiatočníci v tomto cvičení, sa odporúča vynechať push up alebo skok krok na začiatku tohto cvičenia. Vyškolení ľudia môžu prekročiť prekážku skok dopredu alebo do strán medzi ich opakovania, aby bol zaujímavejší a dobrodružnejšie. Ale skúsení ľudia môžu dať na nejakú váhu na svojich vestách či držanie činky pri nácviku ho.

Cvičenie Pattern Of burpees:

Vždy sa snažím robiť 100 burpees tak rýchlo, ako je to možné. A sledovať, koľko sád burpees môžete vykonať počas 10 minút. Môžete tiež cvičiť tejto výnimočnej cvičenie s dlhými skokmi, jednoducho tým, že nahradí jednoduchý skok krok.

Výhody vyplývajúce z Burpee cvičenie:

Existuje veľa výhod Burpee tréningu.

1. Zlepšuje fyzickú zručnosť.

2. Jednou z hlavných výhod Burpee je sila budovy.

3. Toto cvičenie vám pomôže pridať ohromnú silu k svojmu svalovej hmote, nôh a celého tela.

4. Mnoho fitness experti hovoria, že Burpee je sila stavebné cvičenie alebo vysoká záťaž cvičenia, čo je veľmi produktívne k rozvoju svalovej odvahu.

5. Cez nižšia a svalovej cvičenie hornej úrovni, zlepšuje schopnosť Vášho srdca a pľúc.

6. Burpee je formou cvičenia, ktoré vyžaduje neprítomnosť voľného kyslíka s vysokou závažnosťou a potenciálom. To sa zvyčajne vykonáva v krátkom časovom úseku, a vyžaduje veľa energie bez kyslíka. Cvičiť toto cvičenie vám pomôže vykonať anaeróbne cvičenie správne.

7. Cvičenie burpees vyžaduje viac svalovej cvičenia, a výsledkom je podstatná kalorický náklady. To vám pomôže stratiť väčšiu váhu pri spaľovaní kalórií.

8. Kladie mimoriadnu záťaž na kardiovaskulárny systém. V dôsledku toho môžete získať jeden kardio cvičenia.

9. Toto cvičenie plán Burpee zlepšuje pevnosť na nohách, hrudník, stehná, zadnej strany stehien, deltový sval, ramená a ABS.

10. Jedná sa o konečný spaľovanie tukov cvičenia, ktoré vám pomôže spáliť až o 50% viac tuku ako ktorákoľvek iná konvenčné cvičenia. To môže zrýchliť váš metabolizmus, čo je užitočné pri spaľovaní kalórií po celý deň.

Bezpečnostné opatrenia Of burpees:

Ktokoľvek môže robiť toto cvičenie. Ale musíte byť fyzicky fit. Robiť toto cvičenie vyžaduje jedného mať rozsiahle kondíciu. Ako viete, že to nie je veľmi jednoduchý tréning. Je to docela ťažké, keď v porovnaní s akýmkoľvek iným bežným cvičenia. Hoci žiadny tréning zariadenia je nutné praktizovať toto cvičenie, je ťažké vykonať. Odporúča sa dostať lekársku konzultáciu od svojho lekára s vhodným dohľadom, aby sa zabránilo ďalšej ujme.

Chceli by ste dať burpees skúsiť? Zanechajte nám komentár nižšie.

load...