Fitness ženy

10 Super efektívna strata hmotnosti Tipy a triky motivácie

10 Super efektívna strata hmotnosti Tipy a triky motivácie

Chcem sa sústrediť na získanie štíhlejšie a zostať tak? Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu urobiť. Byť motivovaní, ako schudnúť, je nutné udržiavať presne rovnakú rutinu na niekoľko dní alebo mesiacov. Chudnutie motivácia tipov, môže byť celá rada - zbierať komplimenty, rýchly pokrok, na sebe svoj sen oblečenie, pocit atraktívne a majú hojné energie. Najväčšou otázkou je, ako zostať motivovaný schudnúť.

Ako udržať motiváciu schudnúť

1. Premýšľajte slim:

Prvý tip je najdôležitejšia. To vám pomôže prekonať svoje predstavivosti k jedlu žiaden lahodnú potravinu, uspokojenie z jedla a pocit príspevok jesť ho. Ľudia po chudnutie program alebo diéty majú tendenciu si predstaviť veľa o jedle chutné jedlo po celú dobu. Preto sa odporúča jesť niečo zdravého, keď ste v pokušení miesto predstaviť ju. Ale sledovať to len kým sa stal navyknúť na výrub na mastné jedlo.

2. Obklopte sa štíhlymi ľuďmi:

Nie, to nie je o hľadáte tuk alebo škaredý, ale to je dokázaný fakt, že väčšinu času priemerný typ karosérie, hmotnosť a veľkosť je rovnaká ako ľudia, s ktorou sa normálne servítky. Preto, začať robiť to hneď a chodiť s štíhlejšie ľudí na jogging klubu, telocvičňa, kancelárie, atď

load...

3. Byť spravodlivý pre seba:

Prestať podvádzanie na seba, keď ste po chudnutie. Môžete schudnúť o 4 - 5kgs, ale sklz alebo slabý okamih, ktorý robí rozbaľovacie zlým jedlom a máte tendenciu strácať dôveru. Prestať byť taký perfekcionista! Spustiť diéty rozumne a jesť zdravo väčšinu času. My všetci skončiť jesť zlé jedlo alebo pitie zlé veci nejaký čas, čo vedie k hmotnosti fluktuácia. Z tohto dôvodu nemajú byť veľmi prísny o svoje cieľovej hmotnosti. Byť krutý na seba môže zničiť vaše chudnutie plán.

4. Chudnutie nie je všeliek:

Štíhly človek môže mať aj zlý deň s priateľmi, rodinou, kancelárske, pochybností o sebe, alebo sa cítia byť podhodnotené. Byť štíhly stále nerieši všetky problémy človeka. Nepoužívajte len udržať sústrediť na svojej váhe sám. Existuje mnoho ďalších potrieb, rovnako, ktoré musia byť splnené v živote. Byť zdravší je len časť z nich.

5. Jedzte, keď máte hlad:

Znie to divne, že? Ale neje sladké potraviny, ktoré zhavaruje vašu energiu a byť v pokušení pre sladkosti. Jesť potraviny, ktoré uvoľňujú energiu pomaly, aby sa vaše chudnutie motiváciu nahor. Môžete zahrnúť proteínov v jedle s zeleniny, ovocia, celozrnných výrobkov, a fazuľa. Tým sa zníži cukru predávkovania.

load...

6. Pripojte sa s podobne zmýšľajúcimi priateľmi:

Tým nemám na mysli opustiť svojich priateľov a rodinu, ale spojiť vedomé skupiny zdravie, surové potraviny združenia, stretnutia, telocvičňa skupiny apod Môžete sa tiež pokúsiť nájsť v fór alebo sociálnych internetových stránkach on-line, ak si nemôže splniť ne osobne. Môžete začať s vegetariánov, vegánov alebo blogu surového Labužník má. Navštevovať miestny klub vám pomôže zostať spáchal vo svojom chudnutie cesty.

7. Zaveste svoju motiváciu do zrkadla:

Zavesiť svoj obľúbený pár šatách, plavkách, chudá šortky alebo čokoľvek, čo si prajete, aby sa vošli dovnútra, na displeji šatníka, ktoré vás udržia motivované denne. Môžete tiež zavesiť na zrkadle, ktoré vám pripomenú cieľom kovania vo svojej špeciálnej šaty!

8. Vyhýbajte super chudých modelov:

Vyplniť vaše miestnosti alebo tam, kde budete sedieť vo väčšine prípadov s obrazmi mimoriadne tenkých modelov sa inšpirovať. Hľadia na týchto fotografiách vám pomôže znížiť príjem potravy a udržať si ideálnu váhu.

9. Vezmite zdravotné kvíz:

Tento pôsobí ako okamžité dávku inšpirácie. Odpovedanie na otázky zdravia kvíz môže zvýšiť vašu motiváciu pre začatie diéty.

10. Vyčistite Vaša skriňa:

Vyčistite si skrini, zaplatiť všetky svoje dlhy, sľubovať svojim priateľmi, rodinou alebo spolupracovníkmi vás udrží uviazol do svojho chudnutia zámer.

load...