Fitness ženy

10 najdôležitejších vitamínov pre ženy nad 40 rokov

10 najdôležitejších vitamínov pre ženy nad 40 rokov

Cítite sa unavení po celú dobu? Sú tie linky a vrásky výraznejšie ako predtým? Cítite bolesť v kĺboch? Ak ste odpovedali, áno 'na niektorú z otázok, možno budete chcieť premýšľať o tom, vrátane niektorých vitamínové doplnky vo vašej strave.

Každý si zaslúži silné kosti, zdravú pokožku a pokojný spánok. Takže, je potrebné sa postarať o seba. To nie je nezvyčajné pre niektoré ženy dochádza k strate libida, pomalý metabolizmus a letargia, keď dosiahnu vek 40 rokov. Starnutie je nevyhnutné, a rovnako ako životný iné kruté pravde povedané, to nie je dosť.

Tak, ako zostať mladí a fit tak dlho, ako je to možné? No, začať cvičiť pre jedného, ​​alebo by ste mohol zvážiť pridanie týchto vitamínových doplnkov do svojho jedálnička. Poďme sa pozrieť na niektoré z mnoho dôležitých vitamínov pre ženy nad 40 rokov budú určite, aby sa vaše energetickej hladiny stúpať, aj keď ste veku!

load...
Nižšie uvedené sú najlepšie vitamíny pre ženy nad 40 rokov:

1. Stroncium:

Ženy nad 40 rokov s rodinnou históriou, ktorá zahŕňa osteoporózu alebo rizikových faktorov spojených s úbytkom kostnej hmoty by mali prijať 340 mg tejto minerálnej doplnok denne. "Stroncium bolo preukázané, že je takmer dvakrát tak účinný ako je osteoporóza lieky v zlepšenie hustoty kostného tkaniva - bez vedľajších účinkov," hovorí fibromyalgia a únava Center riaditeľ, Dr Jacob Teitelbaum. Štúdie vykonané v New England Journal of Medicine zistili, že ženy, ktoré stroncia doplnkov došlo k nárastu hustoty kostného minerálu v driekovej chrbtici približne o 15 percent počas trojročného obdobia.

2. Ribóza:

Ribóza je zvyčajne vynechané hlavného prúdu vitamín doplnok priemyslu. Je to čierny kôň medzi živinami. Bolo známe, že zvyšujú hladinu energie takmer o 60% za tri týždne. Dr. Teitelbaum výskum v časopise Journal of Alternative Medicine a zapožičanie poznamenal, že takmer 70% pacientov, ktorí požili ribózy doplnky vystavoval duševné jasnosť, pokojný spánok, menej bolesti a viac energie. Vedci tiež zistili, že ribóza stabilizuje diastolický krvný tlak u pacientov s rodinnou anamnézou srdcového ochorenia a artériosklerózy.

3. Vitamín D3:

Vitamín D3 je ďalšie odporúčané vitamín pre ženy staršie 40 rokov, ktorá má mnoho výhod. Znepokojivým trendom je, že aj v krajinách s veľkým množstvom slnečného svitu, ľudia trpia nedostatkom vitamínu D. Podľa BodyLogicMD lekársky riaditeľ Dr Keith Wharton "Výskum ukázal, že adekvátne hladiny vitamínu D3 môže pomôcť udržať si zdravú váhu, znižujú riziko vzniku osteoporózy a dokonca odvrátiť depresiu." On tiež konštatuje, že nedostatok vitamínu D môže spôsobiť bolesť v rôznych častiach z tela. SAD (sezónne afektívna porucha) je porucha, ktorá sa vyznačuje tým, hladín D v sére nízka vitamínu.

load...

4. Kyselina listová:

Kyselina listová je jeden z najdôležitejších vitamínov skupiny B. Bolo prednesena ako veľký liek na depresiu, ako je uvedené v časopise Journal of Psychiatry a neurovedy. Rovnaký výskum papier tiež uvádza, že pôrodné komplikácie prevláda v nastávajúcej post - 40 matky môžu byť zastavené obnovením hladiny kyseliny listovej. Podľa Dr. Wharton zhora, "dostatočné množstvo kyseliny listovej bol spojený so zníženým rizikom poklesu kognitívnych funkcií spojené s vekom vrátane demencie a Alzheimerovej choroby."

5. Vápnik:

Propagovaný rôznych televíznych reklamách ako go-vitamínových doplnkov pre ženy nad 40 rokov, vápnik je jedným z najdôležitejších minerálov. Prijatá spolu s vitamínom D, jeho absorpcia sa zvyšuje. Len nezabudnite, aby sa vaše vápnikové doplnky s železom alebo kofeínu, pretože je známe, že bráni vstrebávaniu vápnika, degradovať ho do brucha. Aj keď existuje veľa doplnkov vápnika k dispozícii, mohli by ste zvážiť listová zelená zelenina ako prírodné alternatívu.

6. Kyselina chlorovodíková:

Kyselina chlorovodíková a pepsín sú dve hlavné tráviace šťavy v žalúdku. Ako ste veku, HCL úrovne (kyselina chlorovodíková) začne slabnúť. To spôsobuje poruchy trávenia a nadúvanie. To znamená, že najlepší spôsob, ako bojovať proti tejto podmienky je, aby HCL doplnky. HCL bola dokonca prednesená na podporu zdravého vyzerajúcu pleť. Nízke hladiny HCL viesť k zlému vstrebávaniu vitamínov skupiny B. Štúdia dochádza k záveru, že "v kožných chorôb spojených s deficitom B komplex, je tu tiež nedostatok kyseliny chlorovodíkovej."

7. Probiotiká:

Štúdia vykonaná vo postgraduálne Medical Journal (PMJ) dospel k záveru, že asi miliarda ženy trpia urogenitálne infekcie, ako je infekcia močových ciest (UTI). Hoci sa zistilo, že probiotiká k obnoveniu zdravé baktérie v zažívacom trakte, ich využitie v prevencii infekcií močových ciest je nepresvedčivý. PMJ k záveru, že prebytok antibiotík je dôvod, prečo infekcie zvyšuje. V štúdii zistilo, že ženy, ktoré nemajú infekciu močových ciest mala značné množstvo jednej formy probiotík: laktobacilov.

8. Rybí olej:

Rybí olej doplnky pomáhajú zabezpečiť správne množstvo esenciálneho omega - 3 mastných kyselín, EPA a DHA. Rybí olej doplnky zvyčajne zvýši činnosť mozgu a kardiovaskulárne silu.

9. Resveratrol:

Resveratrol je polyfenol, ktorý má silné antioxidačné vlastnosti. Resveratrol sa považuje za účinný chránič proti poškodeniu buniek; inhibuje karcinogény a pomáha znižovať hladinu cholesterolu.

10. Ľanové semienko:

Ľanové semienko je preháňadlo, čo tiež pomáha znižovať hladinu cholesterolu v krvi. Uvádzalo sa, k posilneniu imunity a bol hovorí k prevencii rakoviny, ako je rakovina prsníka. Doplnok obsahuje predovšetkým omega - 3 esenciálne mastné kyseliny, ktoré podporujú mozgu a zdravie srdca. Jeho olej je zvyčajne prítomný v mäkkých želatínových kapsúl.

Aj keď starnutie je nevyhnutné, to iste môže byť spomalený. A tieto vitamíny cez 40+ hrajú významnú úlohu v procese! Dúfame, že tento článok vám pomohol pochopiť, čo vitamínových doplnkov by ste mali zvážiť príspevok menopauzy. Dajte nám vedieť o prípadnej návrhy. Prosím zanechať komentár nižšie!

load...