Fitness ženy

10 jednoduchých krokov na to, aby ste dosiahli Knee Push Ups

10 jednoduchých krokov na to, aby ste dosiahli Knee Push Ups

Ste na pozor na cvičenie, ktoré môžu skutočne pomôže spáliť nejaký tuk? Ste odišiel pilier post hľadá cvičenie, ktoré skutočne ukazujú výsledky? Existuje niekoľko cvičení, ktoré môžete vykonávať, aby sa vaše telo v kondícii a vrhnúť mäkká tukové tkanivo. Niektoré z týchto cvičení je potrebné príslušenstvo, ale existuje niekoľko, ktoré možno vykonať od ruky. Push up patria také účinné od ruky cvičenia. Zdravotné nadšenci a fitnes nadšenci radšej robí push up pravidelne. Push up sú dobré pre hornú časť trupu a triceps tela. Tam sú niektoré variácie štandardné Push up, ako dobre a to je to, čo budeme diskutovať dnes!

Čo je to koleno push up?

Ak vás zaujíma, čo koleno push up sú, potom je tento článok je určite zaujímavé pre vás! Koleno push-up je v podstate upravená verzia všeobecnej tlačiť nahor. To je široko praktizovaný ako horizontálna tlačí cvičenie. V tomto cvičení hmotnosť hornej časti tela a odolnosť sú používané k rozvoju vytrvalosti a sily.

Ako to urobiť koleno Push Up?

Ak vykonávate kolien push up, je lepšie použiť podložku alebo mäkkú handričku na podlahu, ako začnete.

 1. Kľaknite si na podložku, takže kolená nie sú v kontakte s podlahou.
 2. Relaxovať vaše nohy a nižšie nohy.
 3. Natiahnuť paže a zaistí, aby zostali kolmo k ramenu.
 4. Rozšíriť hornú časť trupu v priamom smere od kolien hore.
 5. Potom znížiť hornej časti tela a priviesť ho v blízkosti úrovne podlahy. V tomto okamihu, bude nos a hrudník byť veľmi blízko k podlahe.
 6. Lakte by mala byť blízko k stranám, kedy telo je blízko k podložke alebo na podlahu.
 7. Musíte zamknúť obe ruky, keď je telo zdvihne a dokončiť pohyb dole ako paže dostať rovnobežne s podlahou.
 8. Next, zdvihnite telo do východiskovej polohy zdvihnutím oboch paží.
 9. Neotáčajte lakte od tela.
 10. Môžete urobiť niekoľko tlačiť chrbát naraz, ale ovládanie dychu je tiež dôležité. 

Koleno push up Vs Štandardné push up:

Koleno push-up je variácia štandardnej push up. V prvom prípade menšia časť tela bojuje gravitáciu. Naopak, je potrebné riešiť v štandardnom push-up celej telesnej hmotnosti.

load...

V mnohých prípadoch, dospievajúci a ženy nemôžu vykonávať štandardné push up správne, keď začnú pracovať. Môžu to urobiť, keď je tréner radí im začať s kolennými ohnutými push up. Vzhľadom k tomu, koleno push up sú menej stresujúce, môžete sa pokúsiť vykonať 15 - 20 opakovaniach na jeden záťah. Potom, čo môžete urobiť, bez toho aby sa vyčerpal, je čas sa presunúť na štandardné push up. V skutočnosti, môžete tiež zmiešať oba typy push up.

Sú Knee push up prospešné?

To je jedna otázka, ktorá straší mnoho ľudí, ktorí vykonávajú koleno push up namiesto štandardných push up. Keď sa zotavil zo zranenia, alebo máte bolesti v nohách, robí koleno push up sú určite jednoduchšie.

Pravdou je, že vykonáva push up s kolenami ohnutými nebude brániť dosiahnutiu výhody. Zdravotné odborníci sú toho názoru, že tak dlho, ako budete robiť dosť opakovaní, každý tlačiť hore typu môžu získať výhody. Ako to je, v oboch push up metód, brušné svaly musia byť dotiahnuté a silnejší s pravidelným cvičením. Identické svaly v hornej časti tela, ako sú deltoid, prsné svaly a triceps sú zapojené do oboch typov push up. Tak, to je skôr vec preferencie a pohodlie než maximálnu účinnosť.

load...

Chyby, ktoré by ste sa mali vyvarovať pri tom push up:

Mali by ste sa vyhnúť tieto chyby, keď ste si push up, či už je to štandardné alebo ohnutá koleno push up štýl:

 • Nedávajte ruky spôsob, ako to môže klásť dôraz na ramenných kĺbov.
 • Nedávajte zadok vysoko, pretože to vám zabráni sprísnenie brušné svaly dobre.
 • Zdržať uvoľnenie vaše svaly, keď robí push up. Nenechávajte hlavou visí príliš nízka a to buď. To kladie dôraz na krku.

Kolien push up sú jedným z mnohých jednoduchých cvičení, ktoré môžete vykonávať doma, bez toho, aby vedením odborného trénera. Stráviť pár minút každé ráno prevedením koleno push up a počas niekoľkých týždňov, budete pomáhať druhým naučiť umeniu koleno push up!

Čo si prajete-pravidelné push up alebo koleno push up? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...