Fitness ženy

10 efektívnych tipov na zvýšenie výšky za 1 mesiac

10 efektívnych tipov na zvýšenie výšky za 1 mesiac

Kým krása a osobnosti sú všetky o tom, ako sú vzdialené, stále existujú ľudia, ktorí si želajú získať tie extra palca. V týchto dňoch stále viac a viac ľudí sa snaží rast vyšší, citovať dôvodov, ako je zvýšenie spoľahlivosti a rôzne iné dôvody, pre ktoré si želajú zvýšiť svoju výšku.

Takže ak aj vy sa pozeráte na zvýšenie svojej výšky, z nejakého dôvodu môže mať, tu je 10 tipov, ktoré vám pomôže vo vašej snahe o tom, ako zvýšiť výšku v jednom mesiaci!

Ako zvýšiť výška za 1 mesiac

Zlyhať Dôkaz Tipy na tom, ako zvýšiť výšku v jednom mesiaci:

1. HGH doplnky:

Ak ste jedným z tých ľudí, ktorí majú radi rýchle výsledky, a potom HGH je vaša odpoveď na rastúce vyššiu rýchlo. Existuje mnoho HGH produkty dostupné na trhu, a tie nie sú škodlivé pre zdravie. V podstate pozostáva z multivitamínov a glukosamínu, HGH doplnky, ako je rast Enhancer plus, rast dosiahnutie maximálneho Pre zvýšenie rastového hormónu v tele, a tým prispieť k vertikálny rast. Keď bol spotrebovaný v správnom dávkovaní HGH tiež zvyšuje vitalitu, energiu a zlepšuje svoje zameranie.

load...

2. Vyvážená strava:

Význam vyváženej stravy je zdôraznená znovu a znovu. Žiadne množstvo samotného cvičenia vám pomôže rast vyšší. Konzumovať zdravé jedlo bohaté na živiny a vitamíny, aby sa vyživujú telu výživou k rastu vyššie. Zahŕňajú greeny, klíčkov a veľa zeleniny, ak ste nastavili svoju myseľ na rast vyšší!

3. Go Dovolenka:

Stres sa hovorí, že inhibuje schopnosť tela k rastu, pretože spúšťa hormóny, ktoré nejdú ruka v ruke s rastom! Takže zbaliť si kufre a vyrazil na tej dovolenke, ktoré ste plánoval navždy. Ak môžete zbaviť váš notebook a mobilný!

4. Sleep Well:

Všetci tí z vás, ktorí radi spánku, vychutnať si tie hodiny blaženosti, sníva o tom, že vysoký! Dobrý spánok nielen povzbudzuje náladu, ale takisto významne prispieva k rastu. To je, keď budete spať hlboko, že mozog uvoľňuje HGH čo robí vyššia. Lekári naznačujú, že idete spať po chôdze po večeri, a spí na slušné 8 hodín, ak chcete postaviť vysoký!

load...

5. Masírujte nohy:

Naše nohy nesú nás celý deň neúnavne a potrebujú ich kvótu TLC. Stráviť pol hodiny jemne masírovať chodidlá s teplým kokosovým olejom. Nielen, že to pomôže zmierniť bolesť v nohách, ale tiež zlepšuje krvný obeh a stimuluje uvoľňovanie rastových hormónov.

6. Vykonajte ťahá:

Neexistuje lepší spôsob, ako dostať vyššie ako cvičenie. Naštartovanie ráno s miernym cvičenie zasadnutí. V závislosti na pružnosti a zámerom pracovať, môžete si vybrať z miernych až intenzívnejších naťahovacích cvikov. Stráviť aspoň dvadsať minút predvádzanie naťahovacie cvičenia, ako mačacie úsek, ktorý je ľahko zvládnuť. Budete prekvapení, že vaše výdrž a odolnosť tiež zvýši.

7. Hang z cvičenia Rod:

Zavesenie na tyče, ktoré sú aspoň 6 až 8 stôp nad zemou, je to skvelý spôsob, ako pridať na tie palce prirodzene! Aj keď to môže zdať zvláštne, že počas niekoľkých prvých cyklov, ste si istí, získať väčšie pohodlie, ako budete cvičiť. Vyzdvihnúť rukavice tak, aby vaše ruky nešmýkajú na tyče! Neohýbajte chrbát, zatiaľ čo visí z mreže. Snažte sa zostať v závesnom pozícii po dobu jednej minúty, slack off a opakujte po dobu aspoň desiatich minút, aby prospech z tohto cvičenia.

8. Kole:

Ak ste si mysleli, jazda na bicykli bola únavná, teraz máte dôvod k cyklu. Aeróbne cvičenie, ktoré pomáha tón svoje sedacie svaly, jazda na bicykli tiež pomáha telu spaľovať kalórie, zlepšuje metabolizmus a pôsobí ako naťahovacie cvičenia, ktoré podporuje vertikálny rast. Jazdiť na cyklus s nohou byt na pedáloch, chrbát rovno a vzpriamene, a sedadlo stúpli do polohy, ktorá umožňuje obe nohy úplne rozšírené. Pridajte sa k cyklistický klub, ak sa vám nepáči na bicykli sám a cyklus najmenej po dobu 45 - 60 minút denne!

9. Disciplinovaný Life:

Prosperujúce na nezdravé jedlo, jesť ťažká pred spaním, nepravidelná strava, vyhýbajú cvičenie môže všetko byť škodlivé pre vaše zdravie, a tým aj brzdiť rast. Plánujú žiť disciplinovaný život a riadiť spravované rutina na mieru pre splnenie všetkých potrieb svojho tela!

10. Tricky Topánky:

Pokiaľ chcete okamžitú opravu jednoducho nosiť výšky rastúce stielku. Hoci tieto nepomôžu rast vyšší, oni vás vyzerať vyššia a sú veľmi cenovo dostupné!

Ak chcete rast vyšší prirodzene, je nutné uplatňovať nábožensky a jesť zdravo. To je jedna kombinácia, ktorá je určite ukázať výsledky! Otázka, ako môžem zvýšiť výšku do 1 mesiaca už nikto nemáte odpoveď taky!

load...