Zdravie a wellness

11 závažných vedľajších účinkov Avocadosu

11 závažných vedľajších účinkov Avocadosu

Avocado je hruškovitého tvaru zeleného dužinou ovocia a je známy pre jeho prínos pre zdravie po celom svete. Plod obsahuje veľa základných živín, ktoré sa používajú na liečbu rôznych stavov kože a zdravotné problémy. Obsahuje 25 prírodných vitamínov a minerálov. To je tiež bohatá na vlákninu, proteíny a prospešné fytochemických látok. Avocado sa používa pri znižovaní hladiny cholesterolu v krvi a zvýšenie menštruáciu. Sú dokonca použité pre úľavu od hnačky a úplavica.

Táto podivuhodná Plodom je pôvodom z Guam, Mexika a Strednej Ameriky. Vedecký názov avokáda je Persea Americana, ale to je najviac obyčajne známy ako aligátor hruška v angličtine, aguacate páľte v španielskej a masla ovocie v Indii. Jeho ďalšie varianty sa nachádzajú v Kolumbii, Brazílii, Dominikánska republika, a Západná India.

Avokádo má obrovský obchodný význam v Thajsku, Filipíny, Indonézia, Malajzia, Vietnam, Japonsko, Španielsko, Čína, Srí Lanka, Južnej Afrike, Palestíne, Austrália, Hawai a na Novom Zélande. V Indii môžeme nájsť maslo ovocie v Tamil Nadu, Kerala, Karnataka, Maharashtra a Sikkim. Je vysoko cenený pre svoje ropy.

Avocado známa svojimi prírodnými ingredienciami je používaný ako kompletné krmivo pre mláďatá. To má mnoho zdravotných výhod, ale môže ukázať ako škodlivé, ak sú konzumované v nadmernom množstve. Z tohto dôvodu, avokádo má svoj podiel vedľajších účinkov príliš.

Nežiaduce účinky avokáda

Nižšie sú top avokádo nežiaduce účinky sa tu:

1. Vyhnite sa počas tehotenstva a dojčenia:

Nie je vhodné jesť avokádo počas tehotenstva a dojčenia. To môže znížiť produkciu mlieka. To môže tiež dôjsť k poškodeniu prsnej žľazy. V prípade, že dojčenie matka konzumuje avokádo vo veľkom množstve, že dieťa bude mať podráždený žalúdok.

2. Žiadny Avocado precitlivenosti:

Ľudia, ktorí trpia precitlivenosťou by sa mali vyhnúť jesť avokádo. To môže spôsobiť kožnú reakciu alebo zvracanie.

3. Avocado spôsobuje Alergia:

Avokádo účinky na koži sú nepriaznivé vedie k hrozným kožné problémy s alergiami, že hlavný efekt. Príznaky alergie sú žihľavka, svrbenie, začervenanie kože alebo ekzém.

4. Nežiaduce účinky avokáda:

Mnoho ľudí, ktorí konzumovali avokádo trpel nežiaducich účinkov, ako je chrípka, ochrnutie, nevoľnosť, gastrointestinálne poruchy, vracanie, migrény, horúčky, ospalosti a astma.

5. Pečeňové poškodenie:

Jedným z vážnych vedľajších účinkov avokádo je, že môže dôjsť k poškodeniu zdravia pečene. Existujú určité typy avokádového oleja, ktorý môže spôsobiť poškodenie pečene. Snažte sa vyhnúť mexickej avokádo, ktoré sa skladá z estragol a anetol. Tieto prvky boli testované na karcinogénne účinky. Tak, spotreba z nich môže dôjsť k poškodeniu pečene. Ak trpíte poruchou funkcie pečene a aby sa zabránilo avokáda vedľajšie účinky oleja, prestať jesť toto ovocie.

6. Citlivosť na latex:

Ľudia, ktorí sú citliví na latex nesmie používať avokádo, pretože zvyšuje hladinu sérového IgE protilátok v organizme, ktoré môže spôsobiť alergické reakcie.

7. Znížiť hladinu cholesterolu:

Môžete byť radi, čítal, že avokádo znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Áno, to je pravda, ale ak ho konzumovať vo veľkom množstve, bude to poškodiť vaše telo, pretože je bohatý na beta - sitosterol, ktorý absorbuje potrebnú hladinu cholesterolu z tela.

8. Obmedzenie jeho spotrebu, ak ste na diéte:

Avocado je vysoko kalorické potraviny a zvýši svoju váhu. Takže sa im vyhnúť jesť každý deň, ak ste na diétu.

9. Príčina Mouth Alergia:

Ak je avokádo konzumované v dostatočnom množstve, potom to môže spôsobiť alergiu v ústach ako svrbenie pocit v ústach a opuch jazyka.

10. Drogy:

Avocado vo veľkom množstve, môže znížiť účinok proti zápalové lieky. Z tohto dôvodu, jeho nadmerná spotreba vedie ku zrážanlivosti krvi.

11. Podráždenie zažívacieho traktu:

Ak máte konzumovať avokádo vo veľkom množstve, potom budete mať podráždený žalúdok. Niekedy sa tiež spôsobuje podráždenie zažívacieho traktu.

Ide o najvyššiu vedľajšie účinky avokáda, ktoré ste neboli vedomí. Je to tak? Ďalší výskum sa deje okolo jej vedľajších účinkov. Dovtedy jesť avokádo v miernom množstve, aby zostali ďaleko od alergií. Avšak zabezpečí, že budete mať zdravotné výhody z nej.