Top 10 salónov krásy celebrít | Hair-Action.COM
Noviny

Top 10 salónov krásy celebrít

Top 10 salónov krásy celebrít

Ste na pozore celebritami ako kozmetické ošetrenie? No, nemusíte zháňať už nie. Tu je zoznam 10 najobľúbenejších celebrít salóny v Indii.

Premýšľali ste niekedy, ako sa môžete dostať vzhľad svojho obľúbeného super hviezda? Určite môžete získať najlepšiu liečbu na celebrity krásy. Existujú tisícky krásy roztiahnutý cez miest a obcí. Ale nie obyčajný salon je dosť dobré pre celebrity. Druh liečby, ktoré vyžadujú hviezdy môžu byť ponúkané iba elitných salónoch a kúpeľoch. Návšteva salón, ktorý zabezpečuje, aby celebrity môže byť úplne iná skúsenosť. Personál je určite dobre vyškolení a vybavenie a ošetrenie budú určite stavu techniky.

Top 10 Celebrity salóny krásy:

Existuje mnoho top celebrít salóny roztrúsených po celej krajine. Ale ak ste Mumbai bydlisko, potom máte šťastie. Najznámejšie a kaderníctvo sa nachádza v meste Mumbai a Pune. Existuje niekoľko dobrých salóny v Dillí tiež, pretože Dillí je domovom mnohých významných osobností. Bangalore je ďalší celebritou centrálne, kde môžete nájsť niektoré z indických najlepších salónoch.

load...

1. Blunt:

Existuje mnoho salóny reťazce, ktoré ponúkajú cez-medializované služby, ktoré nie sú v skutočnosti uspokojivé. Ale B: tupý, ste si istí, cítiť, že ste získali pri liečbe, fit pre celebrity '. To bol hlavný myšlienkou založenia značky salóne u Adhun Akhtar BOZP a Bhabani. Značka má salóny v Mumbai, Pune, Dillí a Bangalore.

2. Metodo Rossano Ferretti:

Dillí hostí veľký počet medzinárodných podujatí. Pre takéto udalosti, veľa zase do salónu služieb Metodo Rossano Ferretti. Tento salón bola založená za účelom ponúkať metódy používané Rossano a Lorenza Ferretti. Salon je známy ponúka služby Dimitri Lafiandra, jeden z najlepších kaderníkov v Indii.

3. Jean Claude Biguine:

Ste inšpirovaný medzinárodnej módy? Potom si medzinárodné liečbu Jean Claude Biguine. Francúzski kaderníci tejto noblesný salóne vám môže ponúknuť medzinárodnej liečbu a štýly, ktoré niekoľko ďalších salóny pôjde. Musíte byť v Bombaji ísť do tohto salónu, pretože to je jediný salón pod značkou v Indii.

load...

4. Monsoon Salon:

Nenechajte sa zmiasť názvom! Tento salón je ďaleko od mokrej bezútešnom sklamanie. Na Monsoon Salónu, v Dillí, môžete získať služby známeho stylista, Ron Anker.

5. Džús:

Potrebujete rýchle riešenie pre vaše vlasy trápenie? Šťava môže byť váš go-to miesto! Na Juice, môžete si nechať upraviť účes za 45 minút. Na rozdiel od vlasový styling, toto salón ponúka oveľa viac. Môžete navštíviť svoje kaderníctvo v Mumbai, Pune a Dubaj.

6. Christiaan Georgio:

Nachádza sa v Grand Hyatt v Bombaji, tento salón ponúka rýchle opravy. To je dôvod, prečo je toľko zaneprázdnený celebrít vtiahnutý do tohto známeho salónu. Za 30 minút, môžete chodiť von zo salónu s čerstvým novým účesom!

7. Jawed Habib Hair and Beauty Salon:

Jawed Habib dobre zavedený salon reťaz je známy po celej krajine. Ale pre mňa, služby Dillí reťazcov neprekročil služieb ponúkaných inými salóny v ďalších mestách. V rovnakej dobe, značka čerpá osobností všetkých mestách.

8. Creme Salon and Spa:

Tento Delhi salón ponúka procedúry, ktoré sú ponúkané v niektorej z najlepších krásy sveta. Áno, môžete získať medzinárodné procedúry urobil za prijateľné ceny.

9. Toni a Guy:

Reťaz založený UK našla oporu v indickom trhu. Vidíme celebrity navštevujúci túto slávnu medzinárodné reťazce vzhľadom k najmodernejšie služby ponúkané tu.

10. Mad O Wot:

Tento salón bola založená slávnu celebritou stylista, Sapna Bhavani. Pracovala s krémom z filmového priemyslu. Teraz, ona ponúka svoje vynikajúce služby v jej salóne v Bombaji.

No, teraz máte podrobný zoznam celebrity vlasových a kozmetických salónov v Indii. Ísť, nechajte sa rozmaznávať a chváliť celebrity-ako make-up a účes. A nezabudnite sa podeliť o svoje názory.

load...