Noviny

Najlepšie dizajny Ganesh Rangoli - naše top 10

Najlepšie dizajny Ganesh Rangoli - naše top 10

Rangoli, je prastaré umenie, ktoré sa používajú na výzdobu domovov pri zvláštnych príležitostiach. S časom, Rangoli výroba sa vyvinula z jednoduchej vzory na dnešných návrhov, ktoré majú tak veľa variantov. Ganpati festival je dobrou príležitosťou vidieť tieto rôzne varianty v akcii.

Ganpati festival je najslávnejší festival v Bombaji a Rangolis deje na tejto slávnostnej príležitosti funkcii Ganpati sa v rôznych štýloch. Predstavujeme vám niektoré z najlepších návrhov Ganpati / Ganéša rangoli inšpirovaných z tohto festivalu:

1. Toto úžasné dizajn je príkladom toho, ako môžete urobiť Ganesh rangoli pomocou kvetov. Kvetinové rangolis sa stali veľmi populárne v dnešnej dobe a vyzerajú skvele pri akejkoľvek príležitosti. Využitie kontrastných farieb - žltej, oranžovej a fialovej a bielej je tu úžasné. Konštrukcia Ganpati sa vykonáva v stredu s bielymi kvetov cez fialové kvetina pozadia.

load...

2. Tento výber z návrhov Ganesh rangoli je skvelý spôsob, ako vyzdobiť domov. To sa vykonáva pomocou bežných farbách. Kontrastné farby používané sú zelené a modré. Tieto Diyas používajú na výzdobu rangoli aby to bolo ešte atraktívnejšie.

3. Tento svetlý Rangoli Ganesha ponúka kontrastné farby - zelená a oranžová, s malým množstvom modrej a červenej rovnako. Oranžovo sfarbené Ganpati sa vykonáva na zelenom pozadí. Malé kvetinovými vzormi mimo Rangoli vyzerajú veľmi ojedinelý.

4. Rangoli je tu veľmi pestrá jeden. Existuje veľa svetlé farby použité v tomto dokumente - zelená, modrá, oranžová a žltá. Je tam jeden diya vypracovaný na každom rohu. Hlavné Design Ganesha sa deje s tmavo modrej farby v stredu.

5. Táto jedinečná konštrukcia ponúka živú znázornenie Lorda Ganesha jednou rukou dávať požehnanie a druhou rukou držal svoju obľúbenú laddoo (druh sladkého pokrmu). Jasná zelená a oranžová kombinácia je krásna.

6. Tento krásny rangoli konštrukcia ukazuje konštrukciu Ganesha s 3D cítiť. Jasne oranžová Ganéša postava v stredu kontrastuje s zelenej a žltej pozadie designu. Biele a modré vzory tiež pridať viac krásy k dizajnu.

7. Táto Ganesh Rangoli dizajn má veľa tieňovanie. Použitie tieňovanie robí to ťažká voľba pre začiatočníkov. Jeden potrebuje dobré množstvo zručnosti, s cieľom dosiahnuť realizáciu takého. Farby použité v tomto dokumente sa líši od modrej do fialovej a zelenej až žltej.

8. Tento krásny kvetinový Ganesh dizajn vyzerá celkom s nechtíka listami a bielych kvetov. Farebné korálky, listy a kamene sa používajú na výzdobu rangoli.

9. Tento kvet Rangoli dizajn sa vyznačuje Ganesha s nechtíka plátky. V pozadí je tu samotná podlaha. Tento dizajn je obrovská, ale môže byť manipulovaný do požadovanej veľkosti podľa potreby.

10. Tento krásny dizajn je k dispozícii Lord Ganesha hranie Veena. Veena je tradičný hudobný nástroj, ktorý Lord Ganesha používa pre prehrávanie hudby. , Vaahan 'Lorda Ganesha, ďalej len, Mouse' je tiež prítomný v dizajne. Vynikajúci tienenie a použitie farieb v dizajne sú krásne. Aby dosiahol výsledok, ako je to naozaj potrebuje dobré množstvo zručností.

Takže, čo je vaše obľúbené Ganesha rangoli? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...