Noviny

25 druhov kurzov Kurtis a tipy na každú ženu

25 druhov kurzov Kurtis a tipy na každú ženu

Daj mi pár Kurtis a pár nohavice alebo legíny, a ja radené za pár mesiacov najmenej. Je to go-to pre väčšinu indických žien, pretože sú pohodlné, univerzálne a elegantné. Nie je to len mladé a ženy stredného veku, sa stal základom pre ženy všetkých vekových kategórií. A zrazu, moja mamička je teraz súťaží so mnou a škodoradostný asi v jej Kurti zbierke. Ale vieme, všetky rôzne druhy Kurtis vonku a ako je štýl? Alebo typ, ktorý vyhovuje vaše telo typ najviac? Nie? Nebojte sa - budete vedieť všetko, krátko.

Rôzne typy Kurti vzory

Je tu ešte jedna pre každého a pre každú príležitosť. Ale nezabudnite, že bez ohľadu na to, ako krásne je Kurta, ak to nie je v štýle správnym spôsobom a s vhodnými dna, môže dôjsť k pádu byt. Aby sa zabránilo Kurta gaffes, poďme sa pozrieť na rôzne typy Kurti vzory vzor a tiež niektoré styling tipy.

1. Tail Cut Kurti

Kúpiť tu - www.benzerworld.com

Chvost cut Kurtis sú veľmi podobné asymetrickému Kurtis, okrem toho, že sú trochu dlhšia vzadu. Oni bump svoj štýl okamžite. Tento štýl je trendy za posledných niekoľko sezón.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Vysoké ženy, petite, presýpacie hodiny, hruška, a trojuholník tvaru telesných typov. Vyhnúť, ak: - sa zúčastňuje formálnu udalosť, alebo majú okrúhly typ tela. Príležitosť - strany a zvláštne príležitosti. Ide S - legíny, jeggings - čokoľvek plnej dĺžke.

2. High-Low Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

High-Low Kurtis sú ďalšie variantom, ktorá spadá pod asymetrické vedra. Až na to nemajú definíciu, a majú rovný dolný lem.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Všetky typy tela. Vyhnúť, ak: - sa zúčastňuje formálnu udalosť. Príležitosť - Pre neformálne set-up. Ide S - Legíny - plné dĺžky, členky či tlačený; Jeggings, Treggings.

3. Vzplanul Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Vzplanul Kurtis sú šik a elegantné. Oni hojdačka oboma smermi, takže si mohol nosiť pre formálne set-up, alebo len ako denné nosenie. Dolný lem otvára na oboch stranách, pridať trochu odraziť na oblečenie, a to je to, čo robí to atraktívne.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Vysoké ženy, hruška, okrúhle a tvaru trojuholníka telesných typov. Vyhnúť, ak: - sa zúčastňuje formálnu udalosť, alebo majú okrúhly typ tela. Príležitosť - úrad, škola, denné nosenie. Ide S - legíny, jeggings - čokoľvek plnej dĺžke.

4. Poncho Alebo Kaftan štýl Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Pohodlný a vzdušný Kurti dizajn, ktorý maskuje nelichotivú mäkká tukové tkanivo (ak existuje). Mohlo by sa zdať trochu náročné pre malé telesných typov, ale napriek tomu elegantný voľba.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Vysoké ženy, hruška, okrúhle a tvaru trojuholníka telesných typov. Vyhnúť, ak: - sa zúčastňuje formálnu udalosť, alebo ak ste petite. Príležitosť - College, každodenné nosenie. Ide S - Legíny - plnej dĺžke.

5. Predné prerezaním Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Vaše pravidelné tlačené Kurtis teraz prichádzajú s trochou krútením, a ten malý krútenie robí veľa rozdiel do svojho oblečenia. Predné štrbiny namiesto obvyklých bočnými rozparky, spárované s palácov, bude vám na rozdiel od davu.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Vysoké ženy, hruška, petite, presýpacie hodiny, a trojuholník tvaru telesných typov. Vyhnúť, ak: - sa zúčastňuje formálnu udalosť, alebo majú okrúhly typ tela. Príležitosť - Office, denné nosenie, oblečenie večierok. Ide S - palácov.

6. Straight Cut Pintuck Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Pintuck detailov je elegantný dizajnový prvok, ktorý dodáva šarm a rafinovanosť do vášho outfitu. Vyzerá skvele s bavlnou, Chander alebo tkané textílie. Existuje mnoho variantov s to popisovať, takže je tu ešte jedna pre každého.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Vysoké ženy, petite, hruška, presýpacie hodiny, a trojuholník tvaru telesných typov. Vyhnúť, ak: - sa zúčastňuje strany - to by mohlo byť príliš jednoduché. Príležitosť - úrad, škola, denné nosenie. Ide S - rovno strihané nohavice, palácov alebo nohavicová sukňa.

7. Košele štýl Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Kurtis tričko štýlu sú všade, pretože obaja sú štýlové a pohodlné. Dokonalá kombinácia tradičné a moderné, to sú ľahko odniesť a štýl.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Vyhnúť, ak: - sa zúčastňuje strany - to by mohlo byť príliš jednoduché. Príležitosť - úrad, škola, denné nosenie. Ide S - rifle, legíny, jeggings alebo treggings.

8. Angrakha Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Angrakha je štýl, ktorý je inšpirovaný šaty hudobníkov cesta späť v deň. Veľký kus stranou šaty zametá na druhej strane ako chlopňa, ktorá môže byť nazdobený a pergolou so strapcami, strapce alebo čokoľvek podľa vášho výberu. Ak hľadáte pre etnický-chic vzhľad, tu je to, čo budete potrebovať.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - pre denné nosenie, strany, v závislosti od materiálu a vyšívanie. Ide S - legíny alebo aj palácov, ak môžete vytiahnuť ho.

9. Denim Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Tá vec s denim Kurtis je, že môžu byť nosené s legínami, alebo ako jeden kus šaty taky.

Obleky - Mladé ženy. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - Denné používanie alebo v akejkoľvek neformálne set-up, s ohľadom na to denim. Ide S - nohavicová sukňa, dĺžka členku legíny, treggings a jeggings.

10. Tlačené Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Nevieme, kde začať pre tento jeden, pretože je to nikdy nekončiaci zoznam krásnych výtlačkov. Z pobaltské zablokovať Kalamkari digitálnych výtlačkov, je ich toľko - a ten, ktorý zodpovedá každú príležitosť telesný typ, preferencie a rozpočtu.

Obleky - Ženy všetkých vekových skupín. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - môžete nosiť potlačené Kurtis prakticky kdekoľvek. Spárovať ich s bohatými a vyšívané dupattas nosiť stranám. Vyhnúť sa - Zodpovedajúce tlačené dosky s plošnými dna, to vyzerá zaneprázdnený a nechutné. Ide S - Podkolienky (akákoľvek dĺžka), dhoti nohavice, palácov, džínsy, jeggings - v podstate všetko.

11. Tunika štýl Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Tunika vrcholy dotknúť sweet spot medzi tradičné a moderné. Proste nasunúť tela ľahko a bez námahy sedieť, takže vaše telo krásny obrys.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Petite, vysoký, presýpacie hodiny, hruškovitého tvaru, okrúhle, a obrátené typy trojuholník tela. Príležitosti - Denné používanie - kancelárie, školy alebo Kitty strany. Vyhnúť - Nosenie krátke tuniky s plnej dĺžke legíny. Ide S - nohavicová sukňa, šortky, polovičný alebo dĺžky členku legíny, treggings a jeggings.

12. Spaľovaný Krátky Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Vzplanul Kurtis zvyčajne otvorí v blízkosti materského linky a vlnil sa do krásneho piruety na konci lem. Prichádzajú v rôznych dĺžkach a tkaniny. Dizajn, ktorý vám pomôže maskovať svoju bránicu oblasť takým spôsobom, že nikto zistí, že máte brucho.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Karosérie - Petite, vysoký, presýpacie hodiny, hruškovitého tvaru, a obrátenej typy trojuholník tela. Príležitosti - Denné používanie - kancelárie, školy alebo Kitty strany. Vyhnúť - Nosenie im plnej dĺžke legíny. To môže vyzerať dosť nedbalý. Ide S - džínsy, šortky, polovičný alebo dĺžky členku legíny, treggings a jeggings.

13. Overlay Style dizajn

Kúpiť tu - www.ajio.com

Prekrývanie je viacvrstvová - obvykle vyšívaný alebo zdobené vrstvu, ktorá pokrýva vnútornú transparentného materiálu. Vzhľadom k tomu, väčšina z nich príde v prúdiacej látky, ako je šifón a Georgette, sú forma kovania a lichotivé.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Petite, vysoký, presýpacie hodiny, a obrátených typy trojuholník tela. Príležitosť - Strany, zvláštnych príležitostiach. Vyhnúť - Ak máte typ tela hruškovitý, niečo, čo je pomerne voľná blízko brucha oblasti opotrebenia. Ide S - Culottes, plátené nohavice, polovica alebo dĺžka členku legíny.

14. Anarkali Kurti

Kúpiť tu - www.myntra.com

Anarkalis prakticky prevzala etnické bielizeň šnúru, a oni sú proste všade. Plus s druhom vzorov k dispozícii tam, je to lepšie ako inokedy. Najlepšia časť s Anarkali je, že môžete buď obliekať nahor alebo nadol v závislosti od materiálu a vyšívanie.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Akýkoľvek telesný typ. Príležitosti - Denné používanie - kancelárie, školy alebo Kitty strany. Ide S - Legíny - členok alebo plnej dĺžke.

15. Dlhý rovný strih Kurti

Kúpiť tu - indiarush.com

Každý z nás vlastní nich, a všetci milujú nich. Dlhé, rovno strihané Kurtis akúkoľvek príležitosť a osobnosť, a tiež okamžite vás vyzerať štýlovo.

Obleky - Ženy všetkých vekových skupín. Telový typ - vysoký, presýpacích hodín, v tvare hrušky, okrúhle a obrátený trojuholník typ tela. Príležitosť - Office, koľaj, strany (v závislosti od materiálu a vyšívanie) jede - palácov, legíny - plné alebo členku dĺžky.

16. Dhoti štýl Kurti

Kúpiť tu - www.perniaspopupshop.com

Dhoti štýl Kurtis sú zmesou alebo high-low a asymetrický dizajn kryt rozdelených pri dolnej lem. Tie sú v móde práve teraz a bude vám od seba v stranami.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Petite, vysoký, presýpacie hodiny, a obrátených typy trojuholník tela. Príležitosť - strany. Vyhnúť sa - ak máte guľatý alebo hruškovitý telo typu. Ide S - dhoti nohavice, legíny.

17. Indo-západnej štýl Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Indo-západnej štýl Kurtis sú bežné v každej dievčenského šatníka, a sú nutnosťou. Sú pohodlné, elegantné a ľahko sa udržiava. Potrebujete k tomu len niekoľko z nich a niekoľko párov nohavíc - a tie sú radené.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - Office, koľaj, a denné nosenie. Ide S - plátené nohavice, nohavicová sukňa, džínsy, legíny, jeggings a treggings.

18. Bundy štýl Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Opláštené Kurti pridáva zaujímavú definíciu do svojho oblečenia a zosilňovače svoj štýl okamžite. To môže skutočne vydávať ako šaty rovnako.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Tall, hruška, prevrátený trojuholník, a guľaté telesné typy. Príležitosť - Office a opotrebenie stranou. Ide S - legíny a palácov.

19. Podlahové Dĺžka Kurti

Kúpiť tu - www.myntra.com

Úroveň nad štýlom Anarkali, dĺžka poschodie Kurtis sú vynikajúcou voľbou pre účastníkov. Ak máte petite telo ísť bez rukávov a rovného strihu; to môže byť inak vyzerať príliš náročné.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Tall, hruška, prevrátený trojuholník, a guľaté telesné typy. Príležitosť - opotrebenie Party, zvláštnych príležitostiach. Vyhnúť - Ak máte petite telo typu. Ide S - legíny a palácov.

20. Princess Cut Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Princezná rezané šaty, blúzky, a teraz, Kurtis. Tento strih vytvára ilúziu a robí sa pozriete tenšie než vy. A to je dôvod, prečo je to jeden z mojich najobľúbenejších Kurti vzory.

Obleky - Ženy všetkých vekových skupín. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - Office, koľaj, a denné nosenie. Ide S - legíny, plátené nohavice a palácov.

21. Asymetrický Kurti

Kúpiť tu - www.carmaonlineshop.com

Asymetrické vzory sú všade - sú vymyslené, inteligentné a sofistikované. Obvykle sú dodávané bez postranných štrbín a pridať k estetike outfitu. Nielen to, ale vaše telo silueta taky.

Obleky - Young pre strednú veku ženy. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - obvykle určený pre kancelárske strany alebo kancelárske oblečenie. Ide S - Legíny - plnej dĺžke.

22. Dvojvrstvová Kurti

Kúpiť tu - www.fabindia.com

Dvojvrstvová Kurtis sú ako svojho pravidelného rovný strih alebo dlhé Kurtis, okrem toho, že dolný lem má ďalšiu vrstvu. Dodáva zaujímavú definíciu pre estetiku šaty.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - opotrebenie Party alebo v kancelárii, v závislosti od materiálu a práce na Kurti. Ide S - legíny.

23. Vratné Kurti

Kúpiť tu - kraftly.com

Dva za cenu jedného - áno, to je to, čo dostanete. Hovoriť o hodnotu za peniaze, ľudí!

Obleky - Ženy všetkých vekových skupín. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - Office, koľaj, a denné nosenie. Ide S - Legíny - veľkosti členok, koleno alebo plnej dĺžke, plátené nohavice, džínsy a palácov.

24. Bočné prerezaním Kurti

Kúpiť tu - www.thesecretlabel.com

Kurtis s bočnou štrbinou tak práve teraz. Najmä dĺžka podlahy tie, s stehennej vysoké štrbiny, mať svoj štýl kvocient na ďalšiu úroveň. Všetko, čo potrebujete je pár legíny či palácov, minimalistické make-up, a chaotický drdol.

Obleky - Ženy všetkých vekových skupín. Telo Type - Akýkoľvek telesný typ. Príležitosť - strany alebo pri zvláštnych príležitostiach. Ide S - legíny, plátené nohavice a palácov.

25. Tiered Kurti

Kúpiť tu - www.shikharretails.in

Stupňová Kurtis sú zvyčajne zliate-free a sú dodávané v kombinácii farieb. Predstavte si multi-stupňovitý torta, ktorý je, ako tieto vyzerajú. Ale pamätajte, že sa môže zdať zo dňa, ak nie sú použité správne látky alebo v prípade, že povrch je nedbalý.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Vysoké ženy, hruškovitého tvaru, a obrátenej typy trojuholník tela. Príležitosť - Office, koľaj, a denné nosenie. Ide S - legíny.

Wow, to otvára úplne novú dimenziu pre nás, že? Som si istý, všetci z nás by sa snažili väčšinu z nich, ale aké sú vaše ďalšie obľúbené? Tie, ktoré sa vám prisahám pri? A aké sú typy, ktoré môžete sa dočkať, až to skúsiť? Povedzte nám o tom všetko tým, že upustí správy v sekcii Komentáre nižšie.