Makeup

Najlepšie Berry rúžy a Swatches - naše top 10

Najlepšie Berry rúžy a Swatches - naše top 10

Berry rúž odtiene sú veľmi univerzálne a často vyhovovali širokú paletu odtieňov pleti. Môžu sa pohybovať v rozmedzí od tmavých odtieňov výrazne svetlejšie odtiene bobule. Tieto bobule rúž odtiene môžu mať červené tóny, alebo môže byť červenkasté a niektoré dokonca majú fialové tóny príliš. Ale celkovo sa jedná o dôležitou súčasťou jesennej sezóny. Tieto odtiene majú schopnosť, aby vaša tvár lesk, bez toho by to vyzeralo vamp alebo príliš tmavý. Takže tu sú niektoré jahodové odtiene, ktoré by ste mali vyskúšať.

Najlepší Berry Rúže

1. Mac Rebel:

Buy Mac Rebel Pro ₹ 2,533.58 @ www.amazon.in/mac-rebel

Mac je renomovaná značka po celom svete pre svoje úžasné výrobky. Jeden taký skvelý produkt je Rebel. Rebel je hlboká bobule odtieň s nádychom fuchsie. To má veľmi malý náznak lesk a má lesklý povrch. Ide to nepriehľadné jedným prejdením prstom a môžete ho ľahko vrstviť. To kĺže na veľmi hladko a zostane dlho. Jeho jeden z top bobule rúžu odtieňa si môžete vyskúšať.

2. Rimmel London trvajúcom záverom rúž 'Cutting Edge':

Buy Rimmel London Lasting Lipstick @ www.amazon.in/rimmel-london-lasting-lipstick

Rimmel London bol známy pre skvelé prostých make-up produktov. Tieň Cutting Edge je veľká bobule odtieň rúžu s fialovými odleskami. Má krémovú vzorec a cenovo veľmi rozumne.

3. Mac Odyssey:

Buy Mac Odyssey Pre ₹ 2,196.22 @ www.amazon.in/mac-odyssey

Mac odessey je mrazivý bobule odtieň, ktorý je ideálny pre tých, ktorí nie sú istí, o sebe tmavé odtiene. Tento odtieň je ideálny na jeseň odtieň a hodia všetky tóny pleti, v teple a pohode.

4. NYX Black Label Lipstick Midnight Večera:

Buy NYX Black Label Midnight Dinner Lipstick @ www.amazon.in/nyx-black-label-midnight-dinner-lipstick-

NYX čierny štítok rúž polnočné večera je tiež nádherný bobule odtieň. To má ružovkastú bobule tón s nádychom slivky. Rúž je krémová a zostáva dlho. Nezáleží usadiť do jemných liniek a dáva pery plnšie vzhľad

5. Mac Amplified Cream Lipstick Craving:

Buy Mac Amplified Cream Lipstick túžba po ₹ 2,780.47 @ www.amazon.in/mac-amplified-cream-lipstick-craving

Mac zosilnený krém rúž v, chuť 'je opäť Perny odtieň ružovej tóny. Je veľmi krémová a má jemný lesk. Ako väčšina MAC rúžu, tento odtieň ide aj nepriehľadné jedno zotretie.

6. Maybelline klenoty Color Sensational Rúž Berry Brilliant:

Kúpiť Maybelline Jewels Color Senzačný rúž Pre ₹ 425.00 @ www.amazon.in/maybelline-jewels-color-sensational-lipstick-

Tento odtieň z farebnej senzačný rozsahu je celkom podobná Mac búriť a je hlboká pernatá bobule odtieň. To dáva lesklý povrch a zostane na mieste po pomerne dlhej.

7. Revlon Super Lesklé Raisin Rage:

Kúpiť Revlon Super Lustrous RAISIN Rage Pre ₹ 435.00 @ www.amazon.in/revlon-super-lustrous-raisin-rage

To je tiež tmavý odtieň bobule, ktorá je ideálna pre jeseň a na tých, ktorí chcú odtieň, ktorý bude robiť svoju tvár žiara. Super lesklá série je známy pre svoje širokej škále farieb, ako aj ich veľkou kvalitou. Odtieň je hlboké bobule odtieň, ktorý bude vyhovovať väčšine indických tóny pleti,

8. L'Oréal Paris neomylným rúž Trvalá Berry:

Buy L'Oréal Paris neomylné Lipstick Pre ₹ 990,00 @ www.amazon.in/l'oreal-paris-infallible-lipstick

To je v pohode tónovaný bobule odtieň a má jemnú pridali do neho trblietanie. To dáva veľkú pigmentáciu a zanecháva ružovkastá na perách po chvíli. Ale táto rúž je dlhotrvajúci a príde s odstraňovač make-up úplne.

9. Maybelline vlhkosti Extreme Lipstick Cranberry:

Buy Maybelline Vlhkosť Cranberry Lipstick @ www.amazon.in/maybelline-moisture-cranberry-lipstick-

To je temný brusnicový odtieň. Cenovo veľmi rozumne tento odtieň je veľmi krémová a nerobí pery suché. V dôsledku to je krémová formula, to kĺže na ľahko a pobyty na 2 až 3 hodiny a zanecháva odtieň po tom.

10. Revlon matný rúž jahoda semišové:

Revlon má širokú škálu odtieňov ponúknuť a sú k dispozícii vo všetkých textúr. Jahodová semiš odtieň z radu matný je jasná jahodový odtieň, ktorý má silný náznak červenej. Odtieň je ružová nádherný re báze. Tým by sa sluší na spravodlivé a stredné tóny pleti.