Makeup

10 najlepších vysokých základov pokrytia

10 najlepších vysokých základov pokrytia

Vo svete make-up, nadácie zaujíma dôležité miesto. Nemôžeme očakávať, že dobrý obraz, keď plátno nie je to dobré, nie?

Rôzne typy pleti vyžadujú rôzne druhy základov. Ak máte zjazvenú kožu a sú v procese hojenia, potom nadácie s vysokým pokrytím je pre vás. Tu som uviesť niektoré vysoké pokrytie základy z celého sveta. Sú ľahko dostupné prostredníctvom obľúbených nákupných miest. Ja sám to naozaj používať ťažké základy pravidelne, ale tie sú běsnil a obľúbené kultu medzi rodinou a priateľmi. Potom, čo používa každý aspoň 3 - 5 príležitostiach, dávam vám svoje favoritov!

Najlepší High Rozsah Foundations

1. MAC Studio Sculpt:

Kúpiť MAC Studio Sculpt Pre ₹ 7,032.99 @ www.amazon.in/mac-studio-sculpt

To je super populárny základ vysoké krytie. Dáva plné pokrytie a nevyzerá kusé. Ak máte pocit, že je to nedostačujúce, môžete vždy znovu použiť.

2. Estee Lauder Double Wear:

Kúpiť Double Wear Estee Lauder pre ₹ 4,573.37 @ www.amazon.in/estee-lauder's-double-wear

load...

Vyzeráš bezchybný a pokrýva najznámejším jazvy a dáva vám bezchybný povrch. To je jeden z najlepších základov pre citlivú pokožku. Tiež to dáva veľmi vzdušným dojmom a nemáte pocit, že ťažké a jasné. Je to ako druhá koža.

3. Make-up Artist Forever HD:

Kúpiť tvorí umelec Forever HD Pre ₹ 9,497.25 @ www.amazon.in/make-up-artist-forever-hd

To je super slávny high pokrytie nadácie zrejme používajú celebrity vizážisti. Je známe, že poskytujú veľké pokrytie a slúži dobre fotografovanie príliš.

4. Max Factor Facefinity pudrenky / Foundation:

Kúpiť Max Factor Facefinity pudrenky / Foundation for ₹ 1,198.00 @ www.amazon.in/max-factor-facefinity-powder-compact-foundation

To používa s mokrou špongiou funguje ako kúzlo. Je priedušná a poskytuje dobrú ukrývanie a krytinu.

5. L'Oreal Paris neomylným Lasting Perfecting Foundation:

Kúpiť L'Oreal Paris neomylným Lasting Perfecting Foundation Pre ₹ 994,00 @ www.amazon.in/l'oreal-paris-infallible-lasting-perfecting-foundation

Jedná sa o milovanej základom a je nájdený v skrýša mnohých modelov a celebrity umelcov. To dáva nádherný krytia a neupcháva póry. L'Oreal je veľa miloval značky v Indii.

6. Revlon Colorstay:

Kúpiť Revlon Colorstay Pre ₹ 1,603.00 @ www.amazon.in/revlon-colorstay

Toto ľahko dostupné značka je super dôveryhodný a je ľahké na peňaženku príliš. Vyzerá to, že ste na sebe nič na vašej tvári vôbec.

7. Clinique Superfit make-up:

Kto iný by rád hľadá prirodzené s množstvom make-up na? ;) Ja: D My všetci chcú vyzerať celkom prirodzene, ale sú dosť bystrí na to použiť to, čo potrebujeme, je to tak? Clinique úžasný produkt je váš najlepší priateľ potom. Je to úplne v pohode produkt a poskytuje to, čo tvrdí. Tiež Clinique je jedným z úžasných značiek, ktoré tiež sústrediť na starostlivosť o pleť s make-up, táto nadácia pomôže zvládnuť prestávke outs taky.

8. Lakmat Absolute White Intense Skin Cover SPF 25:

Kúpiť Lakmat absolútna biela Intense Skin Cover SPF 25 Pre ₹ 489,00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-white-intense-skin-cover-spf - 25

Tento produkt som videl práve běsnil sa na mnohých bloggerov a vizážistov podobne. Je to skvelý pocit na koži, nespôsobuje prestávku von a zostane na mieste dlho. Verní svojmu menu, určite je hodváb creme nadácie.

9. Bourjois Healthy Mix Foundation:

Kúpiť Bourjois Healthy Mix Foundation for ₹ 3,099.00 @ www.amazon.in/bourjois-healthy-mix-foundation

Tento miláčik základom je jeden z vysoko běsnil a blízke výrobkov. Teraz to tiež dáva dvojité výhod! Použiť pre najlepší základ pre vysoké pokrytie a tiež polo matnou povrchovou úpravou.

Založenie 10. Lancome Teint Miracle:

Kúpiť Lancome Teint Miracle Foundation for ₹ 4,509.00 @ www.amazon.in/lancome-teint-miracle-foundation

Je to jeden z najviac re-zakúpené vysoké pokrytie základov pre bezchybný povrch. Lancome je známe, že robiť to najlepšie z tohto základu, a to vám úplne dáva naprostý žiaru)

Aké sú vaše obľúbené? Ktoré nadácia si záležať na pre dobrú povrchovou úpravou, ktorá trvá po dlhú dobu? Zaznamenali ste nejaké pupienky s určitými značkami? Dajte nám vedieť, dievčatá, strieľať komentár)

Dámy, majte na pamäti, že majú dobrý základ sám doesnt pomoc! Musíte vedieť, ako aplikovať základy príliš dobre. Majster to a nikto sa nikdy nedozvie, že máte mal jazvu, čo potrebujete schovať!

Zostaňte nádherný!

load...